menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice

Dobre garnki to jeden z ważniejszych elementów wyposażenia kuchennego. Bez niego trudno sobie wyobrazić codzienne przygotowywanie posiłków. To, na jaki komplet garnków się zdecydujemy, wpłynie na komfort pracy, a nierzadko także na jakość posiłków. Odpowiednio skompletowany zestaw ułatwi (a także uprzyjemni) kulinarne zmagania.

Specjalnie dla naszych klientów zebraliśmy marki najlepszych producentów. W naszej ofercie znajdują się min. garnki WMF, Fissler, De Buyer, Kela oraz Staub. Proponowane zestawy garnków zróżnicowane są pod względem materiału. Do najtrwalszych zalicza się garnki ze stali nierdzewnej, lub żeliwne. Nadają one potrawom intensywny smak i aromat. Alternatywą są lekkie, świetnie przewodzące ciepło naczynia z aluminium. Często naczynia wyposażone są w pokrywy przyspieszające proces gotowania. Większość garnków nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek, także indukcyjnych, nierzadko wyróżniają się nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, takimi jak nienagrzewające się uchwyty czy powłoki nieprzywierające wykonane z innowacyjnych, opatentowanych materiałów.

Do najpopularniejszych produktów zalicza się gotowe zestawy garnków. Są one optymalnie dobrane, tak by sprostać każdemu kuchennemu zadaniu. Większość producentów oferuje także pojedyncze naczynia, które uzupełnią posiadany komplet w zależności od indywidualnych potrzeb użytkownika. Dodatkowo dostępne są także garnki o specjalnym przeznaczeniu: do mleka, szparagów lub gotowania na parze.

Garnki są zróżnicowane pod względem wzornictwa. Do wyboru są garnki niemieckie (garnki Fissler, WMF, Kela, Küchenprofi), francuskie (naczynia De Buyer, Staub), włoskie (Alessi), a nawet duńskie (Eva Solo). Pośród proponowanych produktów znajdują się naczynia o tradycyjnym wyglądzie oraz nietypowe garnki. Zachwycają one intensywnymi kolorami i niebanalnymi kształtami. Dzięki temu stają się nie tylko funkcjonalnym elementem wyposażenia kuchni, ale też jej wyjątkową ozdobą.


inspiracje i ciekawostki z naszego bloga

bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc