KuchniaJadalnia & BarSalonBiuroŁazienkaOsobisteOgródWyprzedażBoże NarodzeniePrezenty
 

garnki

Dobre garnki to jeden z ważniejszych elementów wyposażenia kuchennego. Bez niego trudno sobie wyobrazić codzienne przygotowywanie posiłków. To, na jaki komplet garnków się zdecydujemy, decyduje o komforcie pracy, a nierzadko także o jakości posiłków. Odpowiednio skompletowany zestaw ułatwi (a także uprzyjemni) kulinarne zmagania.

Specjalnie dla naszych klientów zebraliśmy marki najlepszych producentów. W naszej ofercie znajdują się min. garnki WMF, Fissler, De Buyer Kela oraz Staub. Proponowane zestawy garnków zróżnicowane są pod względem materiału. Do najtrwalszych zalicza się garnki ze stali nierdzewnej, lub żeliwne. Nadają one potrawom intensywny smak i aromat. Alternatywą są lekkie, świetnie przewodzące ciepło naczynia z aluminium. Często naczynia wyposażone są w pokrywy przyspieszające proces gotowania. Większość garnków nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek, także indukcyjnych, nierzadko wyróżniają się nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, takimi jak nienagrzewające się uchwyty czy powłoki nieprzywierające wykonane z innowacyjnych, opatentowanych materiałów.

Do najpopularniejszych produktów zalicza się gotowe zestawy garnków. Są one optymalnie dobrane, tak by sprostać każdemu kuchennemu zadaniu. Większość producentów oferuje także pojedyncze naczynia, które uzupełnią posiadany komplet w zależności od indywidualnych potrzeb użytkownika. Dodatkowo dostępne są także garnki o specjalnym przeznaczeniu: do mleka, szparagów lub gotowania na parze.

Garnki są zróżnicowane pod względem wzornictwa. Do wyboru są garnki niemieckie (garnki Fissler, WMF, Kela, Küchenprofi), francuskie (naczynia De Buyer, Staub), włoskie (Alessi), a nawet duńskie (Eva Solo). Pośród proponowanych produktów znajdują się naczynia o tradycyjnym wyglądzie oraz nietypowe garnki. Zachwycają one intensywnymi kolorami i niebanalnymi kształtami. Dzięki temu stają się nie tylko funkcjonalnym elementem wyposażenia kuchni, ale też jej wyjątkową ozdobą.

Bestsellery

Alessi - Mami - pokrywka - średnica: 20 cm

Alessi - Mami - pokrywka

średnica: 20 cm

176,00 zł
Fissler - Solea - 5-częściowy komplet garnków

Fissler - Solea - 5-częściowy komplet garnków

w promocji 2663,10 zł
normalnie 2959,00 zł
Fissler - Luno - patelnia do naleśników - średnica: 28 cm

Fissler - Luno - patelnia do naleśników

średnica: 28 cm

565,00 zł
Alessi - Mami - średni garnek - średnica: 17 cm; pojemność: 1,6 l

Alessi - Mami - średni garnek

średnica: 17 cm; pojemność: 1,6 l

452,00 zł
Alessi - Mami - wysoki garnek - średnica: 22,5 cm; pojemność: 5,6 l

Alessi - Mami - wysoki garnek

średnica: 22,5 cm; pojemność: 5,6 l

624,00 zł
Fissler - original-profi collection - średni garnek - średnica: 28 cm; pojemność: 10,4 l

Fissler - original-profi collection - średni garnek

średnica: 28 cm; pojemność: 10,4 l

w promocji 1120,05 zł
normalnie 1179,00 zł
Alessi - Mami - średni garnek - średnica: 21 cm; pojemność: 3,1 l

Alessi - Mami - średni garnek

średnica: 21 cm; pojemność: 3,1 l

538,00 zł


Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc