menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice

Szybko i zdrowo – tak gotuje się z użyciem szybkowaru. Inżynierowie marki Fissler doprowadzili to urządzenie do perfekcji, dzięki czemu naczynie do gotowania pod ciśnieniem jest także łatwe w obsłudze i wygodne w myciu i przechowywaniu. Prezentujemy limitowaną edycję bestsellerowych szybkowarów Vitaquick: Vitaquick Green.

Szybkowary ozdobione zielonymi elementami tak jak ich poprzednicy cechują się wygodnymi rozwiązaniami i niezawodnymi zabezpieczeniami. Dwa tryby gotowania, zdejmowane uchwyty, przystosowanie do wszystkich rodzajów kuchenek, zabezpieczenie przed wypuszczeniem gorącej pary – pozostaje tylko wybrać składniki i cieszyć się oszczędnością czasu i energii. Potrawy gotowane w szybkowarze zachowują ponad 90% witamin i wartości odżywczych, które podczas tradycyjnego gotowania uciekają wraz z parą.

Szybkowary Vitaquick Green dostępne są od razu w promocyjnych cenach, co, mamy nadzieję, stanowić będzie jeszcze większą zachętę do zakupu. Promocja trwa do końca października i objęte są nią także inne produkty, które zobaczyć mogą Państwo tutaj.

powiązane kategorie

Fissler - Vitaquick Green - szybkowar - średnica: 22 cm; pojemność: 4,5 l
już niedostępne

Fissler - Vitaquick Green - szybkowar

średnica: 22 cm; pojemność: 4,5 l

999,00 zł

Fissler - Vitaquick Green - szybkowar - średnica: 22 cm; pojemność: 6,0 l
już niedostępne

Fissler - Vitaquick Green - szybkowar

średnica: 22 cm; pojemność: 6,0 l

1135,00 zł

bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc