menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice

Gdy odnajdziemy w szufladzie sprawdzone przepisy na Wielkanoc i uda nam się zachęcić rodzinę do wspólnej pracy w kuchni, pozostaje jeszcze ważne pytanie: na czym podać wielkanocne przysmaki? Najlepiej na zastawie ozdobionej wiosennymi kwiatami i wesołymi zajączkami. Słodkie wypieki będą wyglądać jeszcze apetyczniej na pięknie udekorowanej porcelanie, zwłaszcza wśród pomalowanych wszystkimi kolorami tęczy pisanek.

Wielkanocna zastawa sprawdzi się nie tylko podczas długiego, rodzinnego śniadania wielkanocnego. Sympatyczne dekory uprzyjemnią spotkania przy kawie czy herbacie w oczekiwaniu na wiosnę, a gdy ta nadejdzie – pomogą w jej uroczystym przywitaniu.

talerze wielkanocne

Porcelana zdobiąca wielkanocny stół pięknie podkreśla rodzinną atmosferę podczas celebracji. Jednym z najważniejszych elementów są talerze – każdy z biesiadników potrzebuje własnego kompletu, aby zasmakować wszystkich przysmaków. Wielkanocne śniadanie to przede wszystkim jajka, sałatka warzywna, domowy pasztet i inne wędliny. Po degustacji wyników wspólnej pracy pora zmienić talerz i zabrać się za deser. Świąteczne słodkości, takie jak babka czy mazurek, być może już od początku śniadania kusiły swoim apetycznym zapachem. Będą smakować jeszcze bardziej, gdy jednocześnie cieszyć oczy będzie ozdobiony kwiecistymi wzorami lub wesołymi zajączkami talerz z wysokiej jakości porcelany.


bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc