menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice

Mało kto wie, że słowo „termos” pochodzi od nazwy firmy (Thermos), która ponad sto lat temu zaczęła produkować izolowane próżniowe butelki. Dziś trudno wyobrazić sobie długą podróż, piknik czy jesienną wyprawę w góry bez termosu z herbatą, która pomoże nam się rozgrzać. Ten klasyczny kompan wędkarzy, grzybiarzy i miłośników survivalu z biegiem czasu stał się modnym i praktycznym dodatkiem, na który znajdzie się miejsce w każdej torbie czy plecaku.

Zarówno termosy, jak i kubki termiczne utrzymają wysoką temperaturę napoju od kilku do kilkunastu godzin. Poranna kawa czy rozgrzewająca herbata może nam towarzyszyć przez cały poranek, co szczególnie zadowoli osoby zapracowane. Izolacja próżniowa nie dotyczy jedynie napojów – jeśli nie mamy możliwości podgrzania obiadu w pracy przyda się również termos obiadowy.

W lecie zaś, gdy chcemy, by nasze napoje pozostały zimne a lody nie roztopiły się, świetnie sprawdzi się jedna z toreb termicznych. Świeży lunch poprawi samopoczucie i napełni energią na resztę dnia. W naszej ofercie również butelki i bidony na wodę oraz dzbanki termiczne.


bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc