menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice

Zastawa Château Septfontaines inspirowana jest kulturą celebracji posiłków. Nazwa kolekcji nawiązuje do słynnego zamku siedmiu fontann w Luksemburgu, gdzie już przed wiekami miały miejsce uroczystości, podczas których wykwintne dania podawane były na porcelanie Villeroy & Boch. Naczynia z najwyższej jakości porcelany kostnej ozdobionej 20-karatowym złotem wprowadzają atmosferę dawnego luksusu w czasy nowożytne.

Naczynia z ekskluzywnej kolekcji Château Septfontaines charakteryzują się dwoma rodzajami powierzchni. Gładkie, błyszczące szkliwo uzupełnione jest przez matowe wykończenie na wypukłym dekorze. Relief zaprojektowany w stylu art deco nie tylko dodaje wzniosłości porcelanie, ale wzbogaca także doświadczenie przy stole przyjemnością wyczuwalną pod opuszkami palców.

Co sprawia, że porcelana kostna jest tak wyjątkowa? Domieszka popiołu kostnego czyni naczynia z niej wykonane nie tylko śnieżnobiałymi, ale dodaje im wytrzymałości. Dzięki temu mogą one być znacznie cieńsze, niemal przezroczyste, a co za tym idzie wizualnie delikatne. Wyszukane połączenie ze złotym dekorem sprawia, że zastawa sprawdzi się podczas świętowania najważniejszych okazji i doskonale uzupełnią ją sztućce MetroChic d’Or.


inspiracje i ciekawostki z naszego bloga

bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc