KuchniaJadalnia & BarSalonBiuroŁazienkaOsobisteOgródWyprzedażBoże NarodzeniePrezenty
 

Villeroy & Boch - porcelana

Porcelana Villeroy & Boch to sztandarowy produkt tego niemieckiego producenta. Od ponad 250 lat zastawa stołowa sygnowana dwoma nazwiskami twórców firmy jest symbolem dobrego stylu, pięknego wzornictwa oraz najwyższej jakości.

Villeroy & Boch – firma z bogatymi tradycjami – specjalizuje się w produkcji porcelanowej zastawy stołowej. Wszystkie produkty wykonane są z porcelany premium lub porcelany kostnej, czyli najszlachetniejszej odmiany tego materiału. Villeroy & Boch wciąż poszerza swoją ofertę i dostosowuje się do najnowszych trendów. Co roku wprowadza nowe kolekcje, wzory i zdobienia, jednak jednocześnie nie rezygnuje ze sprawdzonej klasyki. Najstarsza ze sprzedawanych obecnie serii swoją premierę miała w 1768 roku!

Niemal wszystkie kolekcje porcelany obejmują podstawową zastawę obiadową oraz komplet kawowy. Niektóre z serii zostały rozbudowane o dodatkowe elementy. Znajdziemy tam m.in. misy i półmiski do serwowania, dekoracyjne akcesoria (jak np. wazony czy świeczniki) lub naczynia specjalnie dedykowane np. do potraw kuchni azjatyckiej.

Kolekcje porcelany Villeroy & Boch są bardzo zróżnicowane pod kątem wzornictwa. Znajdują się wśród nich serie klasyczne, o prostych, tradycyjnych formach, wykonane z białej porcelany. Czasami występują także w wersjach z geometrycznymi lub roślinnymi dekorami. Te najbardziej eleganckie zestawy na specjalne okazje często mają zdobienia wykonane prawdziwym złotem lub platyną.

Kolekcje w stylu „country” przywodzą na myśl wakacje na wsi i pełne ciepła rodzinne posiłki. Są wśród nich zarówno serie w rustykalnym, romantycznym stylu, jak i klasyczne, zdobione kwiatami i owocami. Producent w swojej ofercie posiada także proste i współczesne wzory, wykonane jednak z porcelany o ciepłym mlecznym odcieniu.

Wśród porcelany Villeroy & Boch znajdą też coś dla siebie miłośnicy współczesnego i niebanalnego designu. Nowoczesne kolekcje odznaczają się nietypowym potraktowaniem formy naczyń. Przykładem mogą być prostokątne talerze w serii Modern Grace czy bardzo charakterystyczne „zawinięcie” w kubkach i filiżankach bestsellerowej kolekcji New Wave. Niektóre kolekcje porcelany (zarówno nowoczesne, klasyczne, jak i „country”) występują również w wersjach z różnymi zdobieniami. Dzięki temu każdy może idealnie dopasować zastawę stołową do swoich indywidualnych preferencji.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo największy wybór produktów z kategorii Villeroy Boch porcelana.

Bestsellery

Villeroy & Boch - Home Elements - kubek - pojemność: 0,42 l

Villeroy & Boch - Home Elements - kubek

pojemność: 0,42 l

w promocji 53,40 zł
normalnie 89,00 zł
Villeroy & Boch - Ivoire - talerzyk deserowy - średnica: 18 cm

Villeroy & Boch - Ivoire - talerzyk deserowy

średnica: 18 cm

w promocji 167,16 zł
normalnie 199,00 zł
Villeroy & Boch - Ivoire - talerz płaski - średnica: 27 cm

Villeroy & Boch - Ivoire - talerz płaski

średnica: 27 cm

w promocji 200,76 zł
normalnie 239,00 zł
Villeroy & Boch - Ivoire - talerz sałatkowy - średnica: 22 cm

Villeroy & Boch - Ivoire - talerz sałatkowy

średnica: 22 cm

w promocji 175,56 zł
normalnie 209,00 zł
Villeroy & Boch - Mariefleur Basic - talerz sałatkowy - średnica: 21 cm

Villeroy & Boch - Mariefleur Basic - talerz sałatkowy

średnica: 21 cm

109,00 zł
Villeroy & Boch - Flow - talerz płaski - wymiary: 26 x 24 cm

Villeroy & Boch - Flow - talerz płaski

wymiary: 26 × 24 cm

w promocji 69,30 zł
normalnie 99,00 zł
Villeroy & Boch - Mariefleur Basic - filiżanka śniadaniowa - pojemność: 0,39 l

Villeroy & Boch - Mariefleur Basic - filiżanka śniadaniowa

pojemność: 0,39 l

99,00 zł


Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc