menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice
Villeroy & Boch - 275 Avarua - kubek - pojemność: 0,29 l

Villeroy & Boch - 275 Avarua - kubek

pojemność: 0,29 l

99,00 zł

szybka wysyłka
Villeroy & Boch - 275 Petite Fleur - kubek - pojemność: 0,29 l

Villeroy & Boch - 275 Petite Fleur - kubek

pojemność: 0,29 l

99,00 zł

szybka wysyłka
Villeroy & Boch - 275 Mariefleur - kubek - pojemność: 0,29 l

Villeroy & Boch - 275 Mariefleur - kubek

pojemność: 0,29 l

99,00 zł

szybka wysyłka
Villeroy & Boch - Lucia de Quiqueran - kubek - pojemność: 0,29 l

Villeroy & Boch - Lucia de Quiqueran - kubek

pojemność: 0,29 l

149,00 zł

szybka wysyłka

Limitowana kolekcja 275 Jubilee celebruje 275. urodziny marki Villeroy & Boch. Francois Boch rozpoczął swój ceramiczny biznes wraz ze swoimi trzema synami w 1748 roku. Od tamtej pory firma nieustannie się rozwija, a jej projektanci poświęcają się unikalnemu wzornictwu i najwyższej jakości. Wciąż zbierane doświadczenie połączone z dostrzeganiem trendów sprawia, że marka Villeroy & Boch to synonim innowacji inspirowanej tradycją.

Z okazji jubileuszu projektanci marki stworzyli wzór Paradiso. Nawiązuje on do charakterystycznych wzorów od wieków obecnych na porcelanie. Pełne szczegółów, emanujące kunsztem rysunki przedstawiające faunę i florę oryginalnie miały niebieski kolor ze względu na używane przez chińskich artystów barwniki oparte na kobalcie. Później stały się one esencją zdobionych naczyń, a gdy w 1791 roku Nicolas Villeroy wynalazł technikę wypalania wzorów z miedzianych rycin na porcelanie, produkcja gęsto udekorowanych naczyń stała się łatwiejsza. Paradiso to ta tradycja we współczesnym wydaniu; niebieski wzór wzbogacony został kontrastującymi z nim pomarańczowymi dodatkami. Tym celebrującym historię wzorem ozdobione zostały wyjątkowe zestawy naczyń La Boule i Birthday Cake, a także jeden z jubileuszowych kubków.

Kolekcja 275 Jubilee obejmuje także kubki ozdobione najsłynniejszymi wzorami florystycznymi marki Villeroy & Boch. Oprócz Paradiso na kubkach zobaczymy także wzory Old Luxembourg, Petite Fleur, Mariefleur i Avarua. Stanowią one kwintesencję kreatywnej tożsamości marki i będą doskonałym pomysłem na prezent dla wielbiciela porcelany o bogatej historii.


bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc