KuchniaJadalnia & BarSalonBiuroŁazienkaOsobisteOgródWyprzedażBoże NarodzeniePrezenty
 

Magisso - Ceramika Chłodząca - wiaderko na lód

315,00 zł

wysyłka
w najbliższy poniedziałek
dostawa gratis
nr katalogowy
Magisso 70608

Wiaderko z ceramiki chłodzącej do przechowywania lodu w komplecie ze szczypcami.

Po oblaniu wodą naczynie przez kilka godzin utrzymuje zimno, możemy więc napełnić je lodem i przykryć, aby lód dłużej się nie rozpuścił. Pomysłowy uchwyt od pokrywki jest jednocześnie podstawką na szczypce – nie będziemy mieli problemu z zastanawianiem się, gdzie je odłożyć. Przygotowując drinki dla znajomych w stylu prawdziwego barmana podawaj lód z utrzymującego zimno pojemnika.

Na ceramice można rysować kredą, aby stworzyć swój unikalny nastrój. Napisz wiadomość dla kogoś bliskiego lub pokolorujcie naczynie z przyjaciółmi – wspólny wieczór stanie się wyjątkowy pod każdym względem.

Aby aktywować naturalny proces chłodzący, naczynie należy oblewać zimną wodą przez około 60 sekund. Po szybkim wyschnięciu wiaderko będzie utrzymywało chłód do czterech godzin.

Ceramikę chłodzącą stworzył Brytyjczyk Simon Stevens, który za swój projekt otrzymał w 2014 roku nagrodę Good Design Award przyznawaną przez muzeum architektury i designu w Chicago.
Stevens współpracuje ze zlokalizowaną w Helsinkach firmą Magisso, której dewiza brzmi „każda przeszkoda to okazja” – ich misją jest rozwiązywanie problemów codziennego życia stosując do tego atrakcyjną stylistykę.

Wiaderko jest przystosowane do mycia w zmywarce.

wymiary
wysokość14 cm
pojemność1,4 l
materiałceramika
Magisso - Ceramika Chłodząca - wiaderko na lód - pojemność: 1,4 l
film o produkcieMagisso - Ceramika Chłodząca - wiaderko na lód - pojemność: 1,4 l

recenzje

napisz własną recenzję

zobacz równieżMoje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc