KuchniaJadalnia & BarSalonBiuroŁazienkaOsobisteOgródWyprzedażWielkanocPrezenty
 

Magisso - fiński design

Helsinki, zwane czasem na świecie „Perłą Bałtyku,” słyną ze swojego fundamentalnego podejścia do designu – tworzenie projektów o opływowych liniach i widowiskowych kształtach jest dla wielu sposobem na życie, a sukces w tej dziedzinie to pielęgnowane przez helsińczyków marzenie. Tam właśnie w 2008 roku Juhani Sirén i Anssi Hurme założyli Magisso – markę, której misją jest rozwiązywanie codziennych problemów w efektownym stylu.

W ciągu kilku krótkich lat od założenia, firma została laureatem wielu cieszących się uznaniem na całym świecie nagród, w tym prestiżowej Red Dot Design Award. Docenieni projektanci kontynuują swoją pracę, chcąc tworzyć coraz bardziej niespotykane i praktyczne akcesoria kuchenne.

Nieustanną inspiracją dla Magisso jest dewiza „każda przeszkoda to okazja.” Marzeniem designerów jest, aby ich zachwycające projekty wywoływały w odbiorcach myśl „czemu sam na to nie wpadłem?” i były traktowane nie tylko jako funkcjonalne narzędzia, ale też interesujące tematy do rozmów.

Nowości Magisso

Magisso - zachowaj świeżość z ceramiką chłodzącą

Magisso - zachowaj świeżość z ceramiką chłodzącą

Po raz kolejny Magisso prezentuje zdumiewające połączenie innowacji z designem. Oto kolekcja czarno-białej zastawy stołowej, akcesoriów barowych oraz misek dla zwierząt o minimalistycznych formach, które bez trudu dopasują się do nowoczesnego domu. Jednak styl to nie wszystko, co kryje się w naczyniach – wykonane z ceramiki chłodzącej, po oblaniu wodą utrzymują zimno w celu zachowania świeżości potraw i temperatury napojów.


Magisso - światowej sławy fiński design

Magisso - światowej sławy fiński design

Magisso to fińska firma designerska, której misją jest rozwiązywanie problemów życia codziennego za pomocą innowacyjnych i eleganckich projektów. Każde z prezentowanych rozwiązań ma w sobie coś wyjątkowego, zarówno pod kątem funkcjonalności jak i wyglądu. Pomysłowość i finezyjność akcesoriów kuchennych tworzonych przez fińskich i brytyjskich projektantów zostały nagrodzone wieloma prestiżowymi wyróżnieniami – pozwól, aby przyciągały wzrok także w Twojej kuchni.Bestsellery Magisso


Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc