KuchniaJadalnia & BarSalonBiuroŁazienkaOsobisteOgródWyprzedażWielkanocPrezenty
 

Lurch - FlexiForm - mata do pieczenia bez tłuszczu

79,90 zł
tylko 4 sztuki dostępne

wysyłka
jeszcze dziś
nr katalogowy
Lurch 00085040

Silikonowa mata do pieczenia pokryta piramidkami pozwalającymi na odciekanie tłuszczu.

Podczas pieczenia nadmiar tłuszczu gromadzi się pomiędzy piramidkami, pozwalając na zdrowsze i bardziej dietetyczne pieczenie ryb, mięs i warzyw. Zewnętrzne rzędy piramidek połączone są ściankami, dzięki którym zebrany tłuszcz pozostaje na macie.

Specjalna budowa maty pozwala na cyrkulację powietrza także pod pieczonymi potrawami, dzięki czemu potrawy są opiekane równomiernie, a skórka kurczaka jest chrupka ze wszystkich stron. Osadzenie potraw na czubkach piramidek oznacza także nieprzywieranie ich do maty – jest to cecha przydatna nie tylko podczas pieczenia, ale także serwowania gotowych potraw oraz mycia.

Mata wykonana jest z silikonu platynowego, dzięki któremu jest całkowicie bezpieczna w kontakcie z żywnością, bezwonna i nie ma wpływu na smak potraw. Silikon platynowy jest wytrzymały i odporny na temperatury od -40°C do 240°C, mata może więc być używana nie tylko w piekarniku, ale też w zamrażarce lub jako podkładka pod gorące naczynia, jest także przystosowana do mycia w zmywarce. Kolejną zaletą maty z silikonu jest możliwość jej zwinięcia, aby zajmowała mało miejsca podczas przechowywania.

wymiary41 × 29 cm
materiałsilikon platynowy
Lurch - FlexiForm - mata do pieczenia bez tłuszczu - wymiary: 41 x 29 cm
Lurch - FlexiForm - mata do pieczenia bez tłuszczu - wymiary: 41 x 29 cm

recenzje

napisz własną recenzję

zobacz równieżMoje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc