menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice

Płatność za towary kartą płatniczą to nowoczesny, wygodny i bardzo bezpieczny sposób zapłaty.

bezpieczeństwo: szyfrowanie

Po złożeniu zamówienia przechodzisz ze stron naszego sklepu do serwisu PolCard zajmującego się obsługą i autoryzacją kart płatniczych. Połączenie z tym serwisem jest w pełni szyfrowane protokołem SSL z kluczem o długości 128 bitów. Spełnia wszystkie wymogi narzucone przez organizacje VISA oraz Europay i jest całkowicie odporne na podsłuchanie lub próby odkrycia klucza szyfrującego przez osobę trzecią.

bezpieczeństwo: kod CVV2/CVC2

W momencie autoryzacji zostaniesz poproszony nie tylko o podanie numeru karty, ale także o podanie kodu CVV2/CVC2 widniejącego na rewersie Twojej karty. Są to trzy ostatnie cyfry umieszczone tuż za 16-cyfrowym kodem. Znajdują się tylko na karcie i w systemie informatycznym banku, który wydał kartę. Nie są one widoczne na wydrukach potwierdzających dokonanie transakcji w sklepie, ani nie są zapisane na pasku magnetycznym karty.

Podanie kodu CVV2/CVC2 jest standardem przyjętym podczas posługiwania się kartami płatniczymi w internecie i ma zapewnić, że to posiadacz karty, a nie inna osoba, która przypadkowo poznała jej numer, posługuje się tą kartą podczas tej transakcji.

bezpieczeństwo: bezpośrednia transmisja

Dodatkowym zabezpieczeniem jest przesyłanie danych autoryzujących Twoją kartę bezpośrednio z Twojego komputera do serwisu autoryzującego – z pominięciem naszego sklepu. Sprawia to, że posługiwanie się kartą płatniczą w internecie jest bezpieczniejsze od płacenia kartą w hipermarkecie, na stacji benzynowej czy w restauracji, gdzie sprzedawcy mają pełny dostęp do informacji zawartych na Twojej karcie.

zobacz też


inspiracje i ciekawostki z naszego bloga

bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc