menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice

Jeżeli zdecydujesz się zapłacić za zamówione towary przelewem bankowym, to po złożeniu zamówienia poprosimy Cię o dokonanie przelewu na jedno z naszych kont bankowych. W czasie, gdy banki będą zajęte przekazywaniem nam Twojego przelewu, my już rozpoczniemy kompletowanie Twojego zamówienia, żebyśmy mogli wysłać je jak najszybciej po zaksięgowaniu wpłaty w naszym banku.

szybkie przelewy elektroniczne

Jeżeli posiadasz konto w banku, który oferuje szybkie przelewy przez internet, możesz skorzystać z najwygodniejszego i najszybszego sposobu płatności.

Po złożeniu zamówienia przejdziesz od razu na stronę serwisu internetowego swojego banku. Po zalogowaniu się natrafisz na już wypełniony formularz przelewu. Będziesz musiał jedynie autoryzować go podając swoje hasło tak, jak robisz to podczas wykonywania normalnych przelewów, a w ciągu kilku minut pieniądze znajdą się na naszym koncie.

obsługiwane przelewy elektroniczne

mTransfer płacę z Inteligo iPKO ING Bank Śląski BPH Pekao24Przelew

przelewy standardowe

Standardowe przelewy zostają przekazane najpóźniej następnego dnia roboczego po ich zleceniu, a jeżeli zlecenie do banku zostanie wysłane przed południem, najprawdopodobniej przelew otrzymamy jeszcze tego samego dnia. Nie musisz przy tym informować nas o dokonaniu przelewu ani przesyłać potwierdzenia z banku – nasze konta są monitorowane na bieżąco.

Podczas dokonywania przelewu zwróć uwagę na tytuł przelewu. Najlepiej, żeby brzmiał on dokładnie tak, jak tytuł podany Ci po złożeniu zamówienia – w postaci „zamówienie „ + numer zamówienia. Podanie innego tytułu przelewu może opóźnić lub nawet uniemożliwić poprawne zaksięgowanie wpłaty, a tym samym opóźnić realizację Twojego zamówienia.
Niestety, z przyczyn technicznych nie jesteśmy w stanie brać pod uwagę dyspozycji odnośnie Twojego zamówienia umieszczonych w tytule przelewu (np. zmiany adresu dostawy).

nasze konto bankowe

mBank23 1140 2004 0000 3402 3088 8077
dane odbiorcyFIDE
ul. Budkiewicza 51
05-091 Ząbki
kod BIC/SWIFTBREXPLPWMBK

Nie musisz notować tych informacji. Zostaną Ci ode podane (wraz z tytułem przelewu) zaraz po złożeniu zamówienia. Znajdziesz je również w e-mailu, który wyślemy do Ciebie jako potwierdzenie złożenia zamówienia.


inspiracje i ciekawostki z naszego bloga

bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc