KuchniaJadalnia & BarSalonBiuroŁazienkaOsobisteOgródWyprzedażBoże NarodzeniePrezenty
 

Alessi

Alessi to powstała w 1921 roku firma-legenda. Dzięki współpracy z ponad dwustoma wybitnymi projektantami (w tym m.in. z Philippe Starckiem, Aldo Rossim, Stefano Giovannonim, Alessandrem Mendinim, Michaelem Gravesem i wieloma innymi) zyskała miano „Włoskiej Fabryki Designu”. Wiele przedmiotów wyprodukowanych przez Alessi stało się ikonami designu, aktualnie znajdującymi się w muzeach na całym świecie. Produkty każdej z trzech marek Alessi – głównej Alessi oraz A di Alessi i Officina Alessi cechuje wysoka jakość i niebanalne wzornictwo, często uważane już za kultowe.

Charakterystyczne dla Alessi jest wykorzystywanie szlachetnej stali nierdzewnej, często w połączeniu z tworzywami sztucznymi. Od lat ’30 – pierwszych projektów Carla Alessi – po dzień dzisiejszy produkty Alessi mają niepowtarzalne formy, które są zarówno wynikiem artystycznych eksperymentów – małymi dziełami sztuki designu, jak i w pełni funkcjonalnymi akcesoriami wyposażenia kuchni, jadalni, łazienki czy salonu.
W głównej kolekcji Alessi (wciąż uaktualnianej) znajduje się wiele „kultowych” przedmiotów, jak np. wyciskacz do cytrusów Philippe’a Starcka, korkociąg Anna G. Alessandra Mendiniego czy zaprojektowany przez Michaela Gravesa czajnik z gwizdkiem w kształcie ptaszka i nawiązująca do niego cała kolekcja naczyń i akcesoriów.
Produkty Alessi są doskonałymi prezentami na każdą okazję – ich ponadczasowe, unikalne wzornictwo docenią nie tylko miłośnicy designu.

Nowości Alessi

Alessi - kolekcja Colombina Fish

Alessi - kolekcja Colombina Fish

Sztandarowa kolekcja marki Alessi, Colombina, została rozszerzona o sztućce i dodatki dedykowane rybom i owocom morza. Specjalistyczne narzędzia zostały wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10 polerowanej w efekt lustra z pięknymi trzonkami o „rybich” łuskach.


Alessi - małe dzieła sztuki (użytkowej)

Alessi - małe dzieła sztuki (użytkowej)

Witamy w fascynującym, nietuzinkowy, designerskim i inspirującym świecie Alessi, gdzie ryba jest tarką, zegarek z dewizką zaparzaczem do herbaty, wieża cukiernicą, składanka origami kieliszkiem do jajek, a różdżka (lub proca) otwieraczem do kapsli.


Alessi - nowości do salonu

Alessi - nowości do salonu

Produkty marki Alessi to prawdziwe dzieła sztuki użytkowej, które zachwycają swoim oryginalnym designem.Bestsellery Alessi

Alessi - Juicy Salif - wyciskacz do cytrusów - wysokość: 29 cm

Alessi - Juicy Salif - wyciskacz do cytrusów

wysokość: 29 cm

w promocji 237,51 zł
normalnie 273,00 zł
Alessi - La Stanza dello Scirocco - półmisek - wymiary: 24,5 x 23,2 cm

Alessi - La Stanza dello Scirocco - półmisek

wymiary: 24,5 × 23,2 cm

163,00 zł
Alessi - dzbanek do kawy - pojemność: 1,5 l

Alessi - dzbanek do kawy

pojemność: 1,5 l

836,00 zł
Alessi - dzbanek do kawy - pojemność: 2,0 l

Alessi - dzbanek do kawy

pojemność: 2,0 l

924,00 zł
Alessi - dzbanek do kawy - pojemność: 0,15 l

Alessi - dzbanek do kawy

pojemność: 0,15 l

462,00 zł
Alessi - dzbanek do kawy - pojemność: 3,0 l

Alessi - dzbanek do kawy

pojemność: 3,0 l

1056,00 zł
Alessi - dzbanek do kawy - pojemność: 0,25 l

Alessi - dzbanek do kawy

pojemność: 0,25 l

484,00 zł
Alessi - dzbanek do kawy - pojemność: 1,0 l

Alessi - dzbanek do kawy

pojemność: 1,0 l

704,00 zł

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc