menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice

Yankee Candle to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek świec zapachowych na świecie. Świece w słoikach, świece typu votive do umieszczenia w lampionie czy kominki na wosk to tylko niektóre z oferowanych przez markę produktów zapachowych. Rozprowadzany przez świece aromat czyni domy na całym świecie przyjaznymi i zapraszającymi. Stwórz przyjemną atmosferę gdy odwiedzają Cię znajomi czy rodzina. Nadaj jeszcze większy komfort relaksującemu popołudniu. A jeśli szukasz prezentu dla bliskiej osoby – świeca zapachowa będzie strzałem w dziesiątkę.

Historia marki Yankee Candle to idealny przykład słynnego amerykańskiego snu. Wszystko zaczęło się, gdy w 1969 roku szesnastoletni Mike Kittredge nie miał pieniędzy na prezent dla mamy. Własnoręcznie stworzył dla niej świecę roztapiając kredki, czego świadkiem była sąsiadka, która następnie odkupiła świecę od młodego Kittredge’a. Zarobione pieniądze chłopak wydał na wosk, z którego mógł zrobić dwie świece: jedną dla mamy i jedną do dalszej sprzedaży. Na przestrzeni lat mały biznes rozpoczęty w kuchni rodziców przekształcił się w znaną na całym świecie firmę zatrudniającą ponad sześć tysięcy pracowników, której produkty dostępne są w tysiącach autoryzowanych sklepów.

Wysokiej jakości produkty Yankee Candle są wytwarzane i rozprowadzane w sposób zrównoważony i odpowiedzialny społecznie. Firma realizuje swoją wizję dostarczania aromatycznych doświadczeń klientom dbając przy tym o środowisko i starając się pozostawić lepsze jutro dla przyszłych pokoleń. Odpowiedzialne wykorzystanie energii, minimalizacja odpadów, opakowania nadające się do recyklingu to tylko niektóre z praktyk czyniących Yankee Candle organizacją dla wszystkich – nie tylko wielbicieli wyjątkowych zapachów!

Jak palić świece zapachowe Yankee Candle

  1. Przed zapaleniem przytnij knot do długości ok. 3 mm. Świece typu votive należy także umieścić w lampionie lub słoiku.
  2. Postaw świecę na stabilnej powierzchni, z dala od przeciągów i źródeł ciepła, w miejscu, gdzie nie będą miały do niej dostępu dzieci i zwierzęta.
  3. Zapal świecę i ciesz się zapachem. Jednorazowo świeca powinna palić się ok. 3-4 godziny, aby wosk roztopił się do brzegu naczynia – zapobiegnie to tworzeniu się tunelu utrudniającego palenie.
  4. Po zgaszeniu świecy pozwól woskowi zastygnąć bez ruszania świecy. Upewnij się, że na jej powierzchni nie ma resztek zapałek ani innych elementów.

bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc