menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice
WMF - patelnia do naleśników z przyborami - średnica: 27 cm

WMF - patelnia do naleśników z przyborami

średnica: 27 cm

233,00 zł

szybka wysyłka
WMF - patelnia grillowa - wymiary: 27 x 27 cm

WMF - patelnia grillowa

wymiary: 27 × 27 cm

236,97 zł

WMF - Steak Profi - patelnia stalowa - średnica: 24 cm

WMF - Steak Profi - patelnia stalowa

średnica: 24 cm

412,62 zł

Podczas smażenia bardzo ważny jest wybór odpowiedniej patelni. Delikatne potrawy, takie jak omlet, makaron ze szpinakiem czy ryba najbezpieczniejsze będą na patelniach z powłoką nieprzywierającą. Równocześnie przygotowanie krwistego steku wołowego wymaga wysokiej temperatury – w takim przypadku najlepsze będą patelnie stalowe. Znaczenie mają również indywidualne preferencje kucharza, dlatego właśnie marka WMF oferuje szeroki i różnorodny wybór patelni.

Każda patelnia WMF to nowoczesne i sprawdzone rozwiązanie zaprezentowane w efektownej formie. Patelnie ceramiczne CeraDur pozwolą na smażenie bez tłuszczu. Są niezwykle łatwe w czyszczeniu dzięki właściwościom nieprzywierającym. Sprawdzą się z potrawami wymagającymi niskich i średnich temperatur, takimi jak warzywa na patelnię czy kasztany jadalne. Wytrzymałe i uniwersalne patelnie PermaDur i Fusiontec są niezwykle odporne na zarysowania. Zadowolą więc kucharzy, którym w szale gotowania zdarza się uszkodzić naczynia. Chrupiący kurczak, steki z przyrumienionymi warzywami, delikatne krążki cebulowe. Dania te wymagające wysokich temperatur i takiemu zadaniu sprostają patelnie stalowe. Używana przez markę WMF stal nierdzewna 18/10 Cromargan również odznacza się zwiększoną odpornością na zarysowania. Zapewni on patelniom atrakcyjny wygląd przez długi czas. W ofercie dostępne są również patelnie grillowe, dzięki którym steki będą apetycznie się prezentować. Polecamy także specjalne, niezwykle płaskie patelnie do naleśników.

Wszystkie patelnie WMF wyposażone są w nowatorskie technologie. To dzięki nim produkty z poszczególnych linii są w stanie zadowolić najbardziej wymagających szefów kuchni. Patelnie są przystosowane do używania na wszystkich rodzajach kuchenek, również indukcyjnych. Wykorzystanie dna TransTherm zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła i prawidłowe utrzymanie temperatury. Dodatkową korzyścią jest oszczędność energii.

Marka WMF patelnie traktuje specjalnie. M.in. właśnie dlatego powstała kolekcja Profi Resist z unikalną strukturą plastra miodu. To właśnie dlatego niemiecki producent oferuje tak szeroki wybór zarówno zwykłych patelni, jak i patelni do serwowania.


bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc