menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice
Verlo - porcelana Brassi

Brassi

Verlo - porcelana Cane

Cane

Verlo - porcelana Deep Blue

Deep Blue

Verlo - porcelana Fire

Fire

Verlo - porcelana Samto

Samto


nowości Verlo

Czy zdarzyło Ci się kiedyś podczas spaceru na plaży dostrzec naturalne piękno kawałka drewna wyrzuconego przez morze? Nieregularne brzegi, ślady wielu przejść, zróżnicowana powierzchnia – te i inne cechy mogą nadać każdemu obiektowi niepowtarzalny, przyciągający charakter. Wrażenia te możesz wywołać również w swojej jadalni dzięki nowej, rzemieślniczej kolekcji porcelany Samto marki Verlo.

Porcelanowe naczynia marki Verlo są tworzone ręcznie i pokrywane reaktywnym szkliwieniem, które rozlewa się podczas wypalania. Dzięki temu każdy element ma swój unikalny charakter, a inspiracja historią rzemieślnictwa jest wyraźnie widoczna. Nowe kolekcje porcelany – Brassi i Fire – nawiązują do ważnych historycznych materiałów, jakimi są miedź, mosiądz i turkus.

Porcelana Verlo łączy wysoką jakość z pięknym wzornictwem i umożliwia stworzenie wyjątkowej aranżacji na każdym stole. Każdy produkt jest ręcznie tworzony i pokrywany reaktywnym szkliwem, które rozlewa się po powierzchni naczynia podczas wypalania. Powstałe w ten sposób elementy zastawy cechują się unikalnym, niepowtarzalnym charakterem, który zachwyci miłośników tradycyjnego, porcelanowego rękodzieła.


bestsellery Verlo

Verlo - Cane - miska - średnica: 20 cm

Verlo - Cane - miska

średnica: 20 cm

64,60 zł

Verlo - Cane - talerz głęboki - średnica: 21,5 cm

Verlo - Cane - talerz głęboki

średnica: 21,5 cm

57,95 zł

Verlo - Cane - talerz głęboki - średnica: 26 cm

Verlo - Cane - talerz głęboki

średnica: 26 cm

69,35 zł

Verlo - Cane - talerz płaski - średnica: 25 cm

Verlo - Cane - talerz płaski

średnica: 25 cm

76,00 zł

Verlo - Deep Blue - miska ukośna - średnica: 25 cm

Verlo - Deep Blue - miska ukośna

średnica: 25 cm

106,40 zł

szybka wysyłka
Verlo - Deep Blue - miska ukośna - średnica: 30,5 cm

Verlo - Deep Blue - miska ukośna

średnica: 30,5 cm

184,30 zł

Verlo - Deep Blue - misa - średnica: 24,5 cm

Verlo - Deep Blue - misa

średnica: 24,5 cm

68,40 zł

Verlo - Deep Blue - misa - średnica: 29,5 cm

Verlo - Deep Blue - misa

średnica: 29,5 cm

98,80 zł

szybka wysyłka
Verlo - Deep Blue - misa - średnica: 34 cm

Verlo - Deep Blue - misa

średnica: 34 cm

177,65 zł

Verlo - Deep Blue - miska - średnica: 18 cm

Verlo - Deep Blue - miska

średnica: 18 cm

52,25 zł


Marka Verlo wykorzystuje szlachetne materiały, zrównoważoną produkcję i inspirację tradycyjnymi formami do tworzenia nietuzinkowej zastawy stołowej. Każde porcelanowe naczynie Verlo tworzone jest ręcznie, co w połączeniu ze szkliwieniem inspirowanym dawnymi, rzemieślniczymi obiektami sprawia, że każdy produkt marki jest niepowtarzalny i cechuje się swoim unikalnym urokiem.

Polska marka Verlo powstała w 2014 roku, a jej założyciele oprzeć się mogli o swoje ponad dwudziestoletnie doświadczenie w wyposażaniu bufetów hotelowych. Dzięki wiedzy zdobytej w tym profesjonalnym środowisku twórcy doskonale wiedzą, jak należy zaopatrzyć jadalnię, aby była ona zarówno funkcjonalna, jak i pięknie się prezentowała.

Porcelanowe naczynia marki odznaczają się dużą wytrzymałością i nieszablonowym urokiem. Kolekcje mogą być dowolnie łączone, aby każdy mógł stworzyć swoją własną aranżację, a po użyciu wszystkie naczynia mogą być myte w zmywarce, co ułatwi sprzątanie. Wypalana w temperaturze 1380°C porcelana jest odporna na wyszczerbienia, dzięki czemu naczynia zagościć mogą na stole przez długi czas, towarzysząc rodzinom w celebracji wspólnie spędzanych chwil.


bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc