menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice

Styl boho inspirowany luźnym artyzmem bohemy pozwala na wprowadzenie do każdego pomieszczenia swobody ograniczonej jedynie wyobraźnią. Naturalność ta coraz popularniejsza jest w pokojach dziecięcych, a dzięki Villeroy & Boch zawitała także na naczyniach dla dzieci. Roar like a Lion to część kolekcji Boho Kids, która ożywi wyobraźnię podczas posiłków.

Naczynia dla dzieci ozdobione są ilustracjami przedstawiającymi lwa i małpę eksplorujące świat pełen interesujących elementów dekoracyjnych. Harmonia stonowanych kolorów, wśród których dominują beżowy i pomarańczowy, oraz sympatyczni bohaterowie zachęcą dzieci do jedzenia i pomogą w nauce manier przy stole.

Sztućce i naczynia Roar like a Lion zaprojektowane zostały od początku z myślą o dzieciach. Małe rozmiary przystosowane do niedużych dziecięcych dłoni, zaokrąglone krawędzie i porcelana odporna na stłuczenia sprawią, że najmłodsi będą mogli wygodnie używać akcesoriów. Porcelana objęta jest dwuletnią gwarancją przeciwko stłuczeniu – w razie pęknięcia wymienimy naczynie na nowe.

bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc