menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice

Yankee Candle to jedna z najbardziej znanych marek świec zapachowych. Słoiki o pękatych wieczkach, w których świece od dawna są osadzane, są ikoną rozpoznawaną na całym świecie. Nie oznacza to jednak, że producent spoczął na laurach. Wręcz przeciwnie: dziś możemy przedstawić nowe świece zapachowe z kolekcji Signature, których smukłe słoiki opracowane zostały w zgodzie ze współczesnymi trendami wystroju wnętrz.

Nowe świece z kolekcji Signature pięknie się prezentują nie tylko dzięki smukłym naczyniom, w których się znajdują. Zastosowanie naturalnego wosku sojowego pozwala na uzyskanie żywego, jednolitego koloru, a etykiety ozdobione ilustracjami nawiązującymi do zapachów nadają świecom akcent artystyczny. W ten sposób świece stają się elementem wystroju. Wosk sojowy to także równomierne spalanie wsparte przez dwa knoty z naturalnych włókien.

Prezentowane dziś zapachy to przede wszystkim akcenty świąteczne, które pomogą nastroić się na nadchodzące święta Bożego Narodzenia. Łączące zapachy pałeczek cynamonu i goździków świece Cinnamon Stick przypomną o gwiazdkowych tradycjach takich jak dekoracje z pomarańczy z goździkami czy grzane wino. Aromaty Peppermint Pinwheels i Praline & Birch nawiązują do bożonarodzeniowych słodkości, pobudzą więc apetyt na zbliżające się święta.

bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc