menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice

Sous-vide to metoda gotowania, która wciąż jeszcze kojarzona jest ze skomplikowanym procesem wymagającym zaawansowanych urządzeń. Niemiecka firma Zwilling pracuje nad obaleniem tego mylnego przeświadczenia wprowadzając na rynek intuicyjne w obsłudze urządzenia i pomocne akcesoria, które każdemu pozwolą stosować tę niezawodną technikę we własnej kuchni.

Zestaw startowy do sous-vide zawiera pompkę próżniową Fresh & Save, cyrkulator do sous-vide Enfinigy, sześć woreczków i nasadkę do płynnych składników. To już wszystko, co jest potrzebne, żeby zacząć gotowanie. W sprzedaży są także dodatkowe akcesoria, takie jak pokrywka z wcięciem, separator, dodatkowe woreczki i nasadki – jeszcze bardziej ułatwią one gotowanie i przechowywanie.

Dlaczego warto gotować metodą sous-vide? Jest to sposób bardzo dokładnej obróbki cieplnej – produkty ugotowane są równo z każdej strony. Powtarzalne, spodziewane rezultaty sprawiają, że technika ta lubiana jest przez profesjonalnych kucharzy, ale nie tylko oni mogą na niej skorzystać. Osoby dbające o zdrowie mogą w ten sposób jeść warzywa zachowujące pełnię wartości odżywczych. Właściciele małych mieszkań przygotują tą metodą pełny posiłek na niedużej przestrzeni z użyciem tylko kilku naczyń. Natomiast poszukiwacze nowych smaków odkryją, jak bardzo różni się smak łososia czy cielęciny, gdy mięso jest podgrzewane w próżniowej torebce w niskiej temperaturze.

bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc