KuchniaJadalnia & BarSalonBiuroŁazienkaOsobisteOgródWyprzedażBoże NarodzeniePrezenty
 

Villeroy & Boch - Flow Couture - porcelana ozdobiona haftowanym wzorem

Zastawa Flow marki Villeroy & Boch cieszy się popularnością dzięki opływowym, asymetrycznym kształtom o miękkich konturach. Dziś przedstawiamy kolekcję Flow Couture, do stworzenia której naczynia z białej porcelany ozdobione zostały roślinnym dekorem imitującym haftowane kwiaty, które nadają całości wizualnej lekkości.

Kolekcja spodoba się wielbicielom robótek ręcznych i tradycyjnego rzemiosła, jakim jest haftowanie. Stół zastawiony talerzami i filiżankami Flow Couture roztaczać będzie wokół siebie atmosferę nostalgii i kreatywności, zwłaszcza, gdy na środku znajdą się także półmiski oraz wyjątkowe miseczki z uchwytami. Naczynia świetnie dopasują się także do podstawowej serii Flow, co umożliwi stworzenie własnej, unikalnej kompozycji.

Dzięki możliwości mycia w zmywarce oraz używania w mikrofali kolekcja sprosta wymaganiom codziennego użytkowania. Głęboki talerz oraz duża filiżanka ze spodkiem sprawdzą się podczas śniadania, a talerze sałatkowe i kubki pomogą w organizacji komfortowego wieczoru ze smakołykami i dobrym filmem. Jednak talerz Gourmet, owalny półmisek oraz salaterka z uchwytem sprawdzą się także podczas ważniejszej uroczystości, zapewniając wyjątkowy wystrój, który zwróci uwagę gości.

Villeroy & Boch - Flow Couture - talerz płaski - wymiary: 28 x 27 cm

Villeroy & Boch - Flow Couture - talerz płaski

wymiary: 28 × 27 cm

119,00 zł
Villeroy & Boch - Flow Couture - talerz Gourmet - wymiary: 31 x 29 cm

Villeroy & Boch - Flow Couture - talerz Gourmet

wymiary: 31 × 29 cm

169,00 zł
Villeroy & Boch - Flow Couture - kubek - pojemność: 0,34 l

Villeroy & Boch - Flow Couture - kubek

pojemność: 0,34 l

w promocji 84,55 zł
normalnie 89,00 zł
   
   


Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc