menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice

Zastawa Flow marki Villeroy & Boch cieszy się popularnością dzięki opływowym, asymetrycznym kształtom o miękkich konturach. Dziś przedstawiamy kolekcję Flow Couture, do stworzenia której naczynia z białej porcelany ozdobione zostały roślinnym dekorem imitującym haftowane kwiaty, które nadają całości wizualnej lekkości.

Kolekcja spodoba się wielbicielom robótek ręcznych i tradycyjnego rzemiosła, jakim jest haftowanie. Stół zastawiony talerzami i filiżankami Flow Couture roztaczać będzie wokół siebie atmosferę nostalgii i kreatywności, zwłaszcza, gdy na środku znajdą się także półmiski oraz wyjątkowe miseczki z uchwytami. Naczynia świetnie dopasują się także do podstawowej serii Flow, co umożliwi stworzenie własnej, unikalnej kompozycji.

Dzięki możliwości mycia w zmywarce oraz używania w mikrofali kolekcja sprosta wymaganiom codziennego użytkowania. Głęboki talerz oraz duża filiżanka ze spodkiem sprawdzą się podczas śniadania, a talerze sałatkowe i kubki pomogą w organizacji komfortowego wieczoru ze smakołykami i dobrym filmem. Jednak talerz Gourmet, owalny półmisek oraz salaterka z uchwytem sprawdzą się także podczas ważniejszej uroczystości, zapewniając wyjątkowy wystrój, który zwróci uwagę gości.

bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc