KuchniaJadalnia & BarSalonBiuroŁazienkaOsobisteOgródWyprzedażWielkanocPrezenty
 

Villeroy & Boch - Coffee Passion Awake - rozbudź swoją pasję do kawy

Odeszły już czasy, kiedy kawa była jedynie sposobem na pobudzenie organizmu do działania. Dziś każdy kawosz ma swój ulubiony spośród wielu rodzajów tego szlachetnego naparu – od prostego espresso po posypane czekoladą cappuccino. Ale oprócz smaku liczy się także prezentacja, a w tym pomoże kolekcja Coffee Passion Awake marki Villeroy & Boch.

Filiżanki ze spodkami do różnych rodzajów kawy umożliwią wywarcie wrażenia na gościach przez podanie napojów niczym profesjonalny barista. Zdobiące naczynia pociągnięcia pędzla wpasowują się w metropolitarne trendy sztuki nowoczesnej, a czerń dekoru kontrastująca z białą porcelaną przywodzi na myśl świeżo zaparzone espresso zalewane mleczną pianką.

Filiżanki mają ergonomiczny kształt umożliwiający przygotowywanie rozet, czyli dekoracji w piance, dzięki czemu podawanie w nich kawy może być także dobrą zabawą. Porcelanowe naczynia są przystosowane do mycia w zmywarce i używania w mikrofali, a zwężenie przy dnie ułatwi przechowywanie dzięki możliwości wstawiania jednej filiżanki w drugą.Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc