menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice

Odeszły już czasy, kiedy kawa była jedynie sposobem na pobudzenie organizmu do działania. Dziś każdy kawosz ma swój ulubiony spośród wielu rodzajów tego szlachetnego naparu – od prostego espresso po posypane czekoladą cappuccino. Ale oprócz smaku liczy się także prezentacja, a w tym pomoże kolekcja Coffee Passion Awake marki Villeroy & Boch.

Filiżanki ze spodkami do różnych rodzajów kawy umożliwią wywarcie wrażenia na gościach przez podanie napojów niczym profesjonalny barista. Zdobiące naczynia pociągnięcia pędzla wpasowują się w metropolitarne trendy sztuki nowoczesnej, a czerń dekoru kontrastująca z białą porcelaną przywodzi na myśl świeżo zaparzone espresso zalewane mleczną pianką.

Filiżanki mają ergonomiczny kształt umożliwiający przygotowywanie rozet, czyli dekoracji w piance, dzięki czemu podawanie w nich kawy może być także dobrą zabawą. Porcelanowe naczynia są przystosowane do mycia w zmywarce i używania w mikrofali, a zwężenie przy dnie ułatwi przechowywanie dzięki możliwości wstawiania jednej filiżanki w drugą.

bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc