KuchniaJadalnia & BarSalonBiuroŁazienkaOsobisteOgródWyprzedażWielkanocPrezenty
 

Villeroy & Boch - kubki New Wave Caffe Animals

Jak co roku producent Villeroy & Boch prezentuje kubki z kolekcji New Wave Caffe w nowej odsłonie. Tym razem kolekcja Animals of the World zostaje rozszerzona o cztery egzotyczne ptaki, których bujne kolory są doskonałym akcentem na powitanie wiosny.

Każdy z czterech ptaków ma swój dominujący kolor, dzięki czemu kubki nie tylko pięknie się prezentują w pojedynkę, ale sprawiają jeszcze większe wrażenie jako cała kolekcja.

Kolor niebieski reprezentowany jest przez kraskę liliowopierśną, nieoficjalnie uznawaną za narodowego ptaka Kenii, której pióra mienią się licznymi odcieniami błękitu i fioletu. Jej najbliższym sąsiadem jest żółty dudek madagaskarski o bogatym upierzeniu z czarno-białymi akcentami. Wiosenną zieleń wprowadza do kolekcji azjatycki bengalik oliwkowy, którego ze względu na charakterystyczne paski nie da się pomylić z innym gatunkiem. Kolekcję zamyka kardynał szkarłatny, zdobiący swoją głęboką czerwienią lasy Ameryki Północnej.

Opakowane w estetyczne pudełka kubki sprawdzą się jako prezenty dla kolekcjonerów i tych, którzy kochają naturę.Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc