menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice

Oto zupełnie nowa kolekcja na tegoroczne święta od producenta Villeroy & Boch – porcelanowe figurki North Pole Express. W tym roku dzieci były tak grzeczne, że zasłużyły na całą górę prezentów, a Mikołaj zdecydował się wykorzystać nowy sposób ich dostarczenia: ekspres świąteczny. Oświetl gwiazdkowe wnętrze świecznikami i lampionami przedstawiającymi sceny z wioski Świętego Mikołaja.

Przed Bożym Narodzeniem Mikołaj i jego elfi pomocnicy mają mnóstwo pracy, co dostrzec możemy na lampionach w kształcie budynków – poczty odbierającej listy od dzieci, warsztatu, w którym wytwarzane są zabawki i sklepu z cukierkami, które umieszczane są w skarpetach nad kominkami na całym świecie. Na szczęście znaleźli także czas na bogate przystrojenie choinki!

Te i inne figurki, w których umieścimy świeczki i tealighty, stworzą w naszym pokoju złotą aurę, która pomoże nam spędzić tegoroczne święta w atmosferze pokoju i miłości. Porcelanowe dekoracje będą stanowiły piękny element wystroju wnętrza i przyciągną oko wieloma kolorowymi szczegółami.

bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc