menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice

Światło świec to idealny sposób na stworzenie ciepłej, świątecznej atmosfery. Nawet w ciemnym pokoju płomyki będą goreć niczym gwiazdy na nocnym niebie, przypominając nam o tym, że najmniejszy promień światła może przezwyciężyć ciemność. Na to Boże Narodzenie producent Villeroy & Boch zaprasza do oprawienia świeczek pięknymi, porcelanowymi figurkami.

Kolekcja Christmas Toys to bogato zdobione, kolorowe figurki z ukrytym miejscem na tealight, a także porcelanowe pudełka o wielu zastosowaniach. Można je wykorzystać nie tylko jako okazały sposób podarowania upominku bliskiej osobie, ale także jako stojące dekoracje lub pudełka na bożonarodzeniowe słodycze. Dziurki w ściankach przepuszczą na zewnątrz poświatę z zapalonego wewnątrz tealighta, a niektóre pudełeczka wzmocnią świąteczną atmosferę także wygrywaną melodią.

Lampiony i świeczniki Christmas Light to figurki o fantazyjnych kształtach, które nie tylko ozdobią nasze półki, kominki czy stoły podczas gwiazdkowych posiłków, ale mogą okazać się także wspaniałym upominkiem.

Villeroy & Boch - Christmas Toys - lampion-pozytywka - wymiary: 16 x 13 x 16 cm

Villeroy & Boch - Christmas Toys - lampion-pozytywka

wymiary: 16 × 13 × 16 cm

424,15 zł

bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc