menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice

Magisso to fińska firma designerska, której misją jest rozwiązywanie problemów życia codziennego za pomocą innowacyjnych i eleganckich projektów. Każde z prezentowanych rozwiązań ma w sobie coś wyjątkowego, zarówno pod kątem funkcjonalności jak i wyglądu. Pomysłowość i finezyjność akcesoriów kuchennych tworzonych przez fińskich i brytyjskich projektantów zostały nagrodzone wieloma prestiżowymi wyróżnieniami – pozwól, aby przyciągały wzrok także w Twojej kuchni.

Oryginalne szczypce do ciasta oraz wyciskacz do cytrusów Bulb wkrótce po swojej premierze stały się wielokrotnie nagradzanymi, międzynarodowymi hitami – gdy użyjesz ich podczas przyjęcia, szybko zmienią się w temat do rozmowy. Uwagę przyciągną także deska bambusowa oraz sztućce do serwowania Balance – postawione pionowo prezentują się elegancko, zajmują mało miejsca i nie brudzą powierzchni.

Dla fanów idealnie zaparzonej herbaty projektanci Magisso proponują dwustopniowy kubek do zaparzania, który wyeliminuje problem pospiesznego wyławiania liści aby napój nie stał się zbyt mocny. A jeśli chcemy zaparzyć cały dzbanek, w zachowaniu czystości pomoże subtelny zaparzacz Tea Ball.

W ofercie dostępne jest także rozwiązanie, które pomoże nam w przechowywaniu akcesoriów do mycia naczyń – magnetyczne uchwyty. Łatwe w przymocowaniu do każdego rodzaju zlewu wieszaki stworzą wygodne i higieniczne miejsce na zmywaki, szczotki i ściereczki.

powiązane kategorie

Magisso - deska do krojenia - wymiary: 40 x 30 cm
już niedostępne

Magisso - deska do krojenia

wymiary: 40 × 30 cm

207,00 zł

bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc