menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice
Morphy Richards - Signature - czajnik elektryczny - pojemność: 1,5 l

Morphy Richards - Signature - czajnik elektryczny

pojemność: 1,5 l

549,00 zł

2 kolory do wyboru
 
 
pokaż szczegóły
Morphy Richards - Accents Rose Gold - czajnik elektryczny - pojemność: 1,5 l; wykończenie z różowego złota
chwilowo niedostępne

Morphy Richards - Accents Rose Gold - czajnik elektryczny

pojemność: 1,5 l; wykończenie z różowego złota

339,00 zł

pokaż szczegóły
Morphy Richards - Verve Jug - czajnik elektryczny - pojemność: 1,7 l

Morphy Richards - Verve Jug - czajnik elektryczny

pojemność: 1,7 l

269,00 zł

2 kolory do wyboru
 
 
pokaż szczegóły

Czajnik Morphy Richards

Ogłaszający wszem wobec o zagotowanej wodzie gwizdek tradycyjnego czajnika może zabarwić życie nutą nostalgii. Coraz więcej osób porzuca jednak tradycyjne rozwiązania dla postępu technologicznego. To do nich właśnie doskonale będą pasować czajniki Morphy Richards. Ich podstawowa funkcja, jaką jest zagotowanie wody po naciśnięciu jednego przycisku, uzupełniona jest o interesujący design, który zapewni kuchennemu blatu zaciekawione spojrzenia. Bogactwo wyboru sprawi, że każdy wielbiciel kawy czy herbaty odnajdzie urządzenie dla siebie, aby mogło wywoływać uśmiech na twarzy każdego ranka.

Czajniki elektryczne Morphy Richards

Czajniki elektryczne Morphy Richards wyposażone są w gamę rozwiązań, których oczekiwać może dzisiejszy użytkownik. Nie tylko automatycznie wyłączą się po zagotowaniu wody, ale także uniemożliwią włączenie bez napełnienia. Poziom wody łatwo odczytać dzięki miarce, a podczas nalewania sitko zatrzyma wapienny osad. Baza 360°, czyli obrotowa podstawa pozwoli na stawianie czajnika z dowolnej strony. Wygodny w użytkowaniu i stylowy czajnik elektryczny to niezawodny dodatek do każdej kuchni.

Czajniki elektryczne Morphy Richards zostały dodatkowo wyposażone w sygnał dźwiękowy informujący o zagotowaniu wody. Co ciekawe, w przypadku wielu modeli możemy go wyłączyć. Płaska grzałka zlicowana z dnem czajnika ułatwia czyszczenie czajników i ich odkamienianie.

Materiał

Praktycznie każdy czajnik Morphy Richards wykonany jest z takich materiałów jak wysokiej jakości stal nierdzewna. Gwarantuje ona jego długą żywotność. Na dodatkowe elementy, nadające czajnikom elegancki wygląd wykorzystano wytrzymałe tworzywo sztuczne.

Co prawda na chwilę obecną takie rozwiązania jak regulacja temperatury czy sterowanie smartfonem nie zostały jeszcze wdrożone przez markę Morphy Richards, ale jesteśmy przekonani, że idąca z duchem czasu marka zadba o to, że pojawią się w kolejnych modelach.

Produkty Moprhy Richards

Morphy Richards to nie tylko kuchnia. Marka oferuje niezastąpione mopy do czyszczenia praktycznie każdej powierzchni. Są to bardzo nowatorskie rozwiązania oferujące nawet do 13 funkcji. Ciekawym rozwiązaniem oprócz tradycyjnego żelazka są funkcjonalne i energooszczędne stacje parowe Power Elite. Więcej produktów tej marki znajdziesz w kategorii Morphy Richards.


bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc