menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice
Stanley - Master - termos obiadowy - pojemność: 0,7 lStanley - Master - termos obiadowyStanley - Master - termos obiadowyStanley - Master - termos obiadowy
Stanley - Master - termos obiadowy - pojemność: 0,7 l
1 ocena

Termos utrzymuje temperaturę potraw przez 20 godzin, pozwalając na zjedzenie gorącego obiadu nawet podczas dalekiej i ekstremalnej przygody.

czytaj dalej

349,60 zł
produkt jest już niedostępny

Termos obiadowy z pokrytą silikonem rączką.

Termos utrzymuje temperaturę potraw przez 20 godzin, pozwalając na zjedzenie gorącego obiadu nawet podczas dalekiej i ekstremalnej przygody.

Wyjątkową cechą serii Master jest izolacja próżniowa szczelnie zakręcanego kubka – przedłuża on działanie termosu i może być używany do jedzenia bez obawy o poparzenie dłoni, a silikonowy spód jest antypoślizgowy i bezpieczny dla powierzchni, na których postawimy kubek.
Korek wyposażony jest w warstwę stali i silikonu, dzięki czemu potrawa w środku nie ma styczności z plastikiem, co mogłoby wpłynąć na jej smak.

Niezwykle wytrzymały termos Master to zakup na lata – ścianki z jednomilimetrowej warstwy stali sprawiają, że nie tylko długo zachowa swoją funkcjonalność, ale jest też odporny na wiele uszkodzeń fizycznych.

Zastosowana w termosie technologia QuadVac to dwie ścianki izolowane próżniowo zbudowane z podwójnej powłoki stali nierdzewnej. W ten sposób aż cztery warstwy odpierają przewodzenie temperatury zewnętrznej do potrawy w środku.

Seria Master to owoc stuletniego doświadczenia producenta Stanley w produkcji termosów i kubków termicznych. Najwyższa jakość wykonania, zastosowanie technoloii QuadVac oraz niezwykła trwałość sprawiły, że seria w 2017 roku została wyróżniona prestiżową nagrodą Red Dot Award.

Termos i kubek mogą być myte w zmywarce, plastikową zakrętkę należy myć ręcznie.

numer katalogowyStanley 10-02894-002
wymiary
pojemność0,7 l
materiałstal nierdzewna 18/8
tworzywo sztuczne
silikon

inspiracje i ciekawostki z naszego bloga

bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc