menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice

Chcąc wyposażyć kuchnię w najnowsze technologie często musimy liczyć się z tym, że małe AGD mają swoje wymagania co do miejsca użycia. Przewód musi oczywiście sięgać gniazdka zasilania, nie powinien też biec w pobliżu źródeł ciepła. Plączący się kabel utrudnia czasem obsługę ręcznych narzędzi, takich jak blendery czy miksery. Dla tych, którzy pragną więcej swobody w kuchni, amerykańska marka KitchenAid stworzyła serię bezprzewodowych urządzeń Cordless.

Lekkie i kompaktowe malaksery sprawdzą się z codziennym rozdrabnianiem, mieszaniem i ubijaniem składników. Mogą być używane nie tylko do siekania warzyw, owoców, ziół i orzechów, ale także na przykład do rozdrabniania surowego mięsa czy przygotowywania bułki tartej. Blendery ręczne umożliwią miksowanie bezpośrednio w garnku, pozwalając na szybkie i wygodne przygotowanie kremu warzywnego.

W wersji bezprzewodowej występują także blendery ręczne Artisan z pełnym wyposażeniem czyniącym z nich poręczne roboty kuchenne. Ramię z ostrzami do przecierania może zostać zastąpione rozdrabniaczem lub trzepaczką, dzięki czemu jedno urządzenie zastępuje wiele innych. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy zwykle przygotowują małe porcje potraw, a ich urządzenia nie wymagają maksymalnej mocy.

bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc