menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice

Kolekcja Nexio marki Blomus to akcesoria łazienkowe o prostych designach wykonane ze stali nierdzewnej. Doskonale wpasowują się one do nowocześnie i minimalistycznie zaprojektowanych pomieszczeń, a trzy dostępne wykończenia ułatwiają wybranie produktu najlepiej pasującego do każdej łazienki.

Półki prysznicowe Nexio od dziś dostępne są również w czarnym i białym kolorze – dołączają one do flagowych wzorów serii, jakimi są polerowana i satynowa stal nierdzewna. Półki wyposażone są w elastyczną opaskę, która przytrzyma w miejscu drobne przedmioty, takie jak maszynka do golenia. Półki mogą zostać zamontowane na ścianie za pomocą dołączonych śrub lub z użyciem sprzedawanego oddzielnie kleju 2Fix, dzięki któremu nie będzie potrzebne wiercenie.

W dzisiejszej nowości prezentujemy także pojemniki na papier: montowany na ścianie podajnik ręczników papierowych oraz pudełka na serwetki lub chusteczki higieniczne o dwóch wykończeniach. Pomogą one w udanej prezentacji produktów, które często dostępne są nieestetycznych, kartonowych pudełkach.

Blomus - Nexio - półka prysznicowa - długość: 25 cm

Blomus - Nexio - półka prysznicowa

długość: 25 cm

549,00 zł

Blomus - Nexio - półka prysznicowa - długość: 25 cm

Blomus - Nexio - półka prysznicowa

długość: 25 cm

549,00 zł

Blomus - Nexio - pojemnik na chusteczki - wymiary: 13,5 x 13,5 x 14 cm

Blomus - Nexio - pojemnik na chusteczki

wymiary: 13,5 × 13,5 × 14 cm

279,00 zł

bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc