menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice

Morphy Richards to producent małych AGD, któremu nie są obce żelazka i inne urządzenia do wygładzania tkanin. O historii marki z tego typu urządzeniami można poczytać w zaskakujących źródłach; na przykład popularny w latach 50. model żelazka Atlantic stanowi eksponat w niejednym muzeum. Innymi słowy – jeśli chodzi o żelazka, inżynierowie Morphy Richards wiedzą co robią.

Nowe żelazka Morphy Richards rozwiązują problemy, które w podświadomości wielu osób stały się nieodłączną częścią prasowania. Na przykład, jeśli podczas prasowania musisz czasem poszarpać się z kablem, który plącze się i zaczepia, możesz zdecydować się na bezprzewodowe żelazko easyCHARGE Power+. Rezygnacja z przewodu nie jest wcale godzeniem się na słabsze działanie – choć urządzenie dorównuje wygodą bezprzewodowym parownicom, ma ono pełnię mocy klasycznego żelazka.

Jeśli natomiast znasz ból niepewności, czy przed wyjściem z domu na pewno wyłączyłaś żelazko, to ucieszy Cię wiadomość, że wszystkie nowe żelazka Morphy Richards wyłączają się samoistnie po ośmiu minutach nieużywania.

bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc