menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice

Byon to szwedzka marka, której filozofia projektowania opiera się na ciągłym odkrywaniu. Nowe połączenia barw, nowe kształty, nowe wzory, nowe tekstury – projektanci marki kochają przełamywać standardy i zaskakiwać. Na początek obecności marki w naszej ofercie przedstawiamy Państwu kilka akcesoriów do domu wykonanych z nietypowych materiałów, takich jak piaskowiec czy dolomit.

Miłośnicy kuchni śródziemnomorskiej, a zwłaszcza tapas i owoców morza, znajdą wśród dzisiejszych nowości atrakcyjne akcesoria do serwowania. Talerz Oyster wykonany z dolomitu inspirowany jest nieregularnymi kształtami podmorskiego świata i posłuży do podawania ostryg w pięknym stylu. Sztućce do skorupiaków Mollusco i widelczyki Fiesta posłużą do wygodnego jedzenia przekąsek, homarów, krewetek i wielu innych.

Lampa Roger przyjęła formę figury zająca wykonanej z piaskowca. Dzięki temu stanowi ona atrakcyjną dekorację wnętrza nawet bez potrzeby jej zapalania. Sympatyczny zając będzie jednak doskonałym wsparciem dla dzieci, które nie lubią ciemności: zasilany bateriami zając o imieniu Roger może zostać nie tylko postawiony w dowolnym miejscu, ale także zabrany ze sobą, gdy dziecko wybierze się w nocy do łazienki.

bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc