menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice

Kolekcja garnków Zwilling Vitality szybko stała się bestsellerem dzięki szerokiej funkcjonalności zamkniętej w prostych, eleganckich formach. Prezentujemy najnowsze zestawy garnków i patelni – posłużą do zaopatrzenia własnej kuchni lub jako prezenty, a w dodatku od razu objęte są rabatami obowiązującymi aż do końca września.

Naczynia kuchenne Vitality wyposażone są w najnowsze technologie nadające im najwyższą jakość i szeroką funkcjonalność. Wielowarstwowe dno Sigma Classic+ wykonane z połączenia stali i aluminium równomiernie rozprowadza ciepło i długo je utrzymuje, a przy tym jest przystosowane do używania na wszystkich rodzajach kuchenek. Uchwyty Stay Cool nie nagrzewają się podczas gotowania, co umożliwia podnoszenie gorących garnków bez użycia rękawic kuchennych.

Pokrywki garnków mają wbudowane silikonowe uszczelki zapewniające maksymalne zachowanie ciepła wewnątrz naczyń, co sprzyja oszczędzaniu energii. Ciepło nie będzie też uwalniane podczas kontroli procesu gotowania dzięki wykonaniu pokrywek ze szkła. Garnki są także przystosowane do mycia w zmywarce, co czyni sprzątanie po gotowaniu znacznie łatwiejszym.

Zwilling - Vitality - zestaw garnków z patelniami - 8 elementów; patelnie o średnicy 20 cm i 26 cm
już niedostępne

Zwilling - Vitality - zestaw garnków z patelniami

8 elementów; patelnie o średnicy 20 cm i 26 cm

2299,00 zł

Zwilling - Vitality - zestaw garnków z patelniami - 4 elementy; patelnia do serwowania i patelnia z powłoką nieprzywierającą
już niedostępne

Zwilling - Vitality - zestaw garnków z patelniami

4 elementy; patelnia do serwowania i patelnia z powłoką nieprzywierającą

1399,00 zł

Zwilling - Vitality - zestaw garnków z patelniami - 8 elementów; patelnie o średnicy 20 cm i 28 cm
już niedostępne

Zwilling - Vitality - zestaw garnków z patelniami

8 elementów; patelnie o średnicy 20 cm i 28 cm

2299,00 zł

bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc