menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice

Kolekcja stalowych garnków i patelni original-profi collection marki Fissler to jedna z najbardziej rozpoznawalnych kolekcji naczyń kuchennych na świecie. Po 45 latach obecności na rynku producent wprowadził do sprzedaży original-profi collection 2.0: naczynia kuchenne zachowujące wszystkie zalety swoich poprzedników, ale jeszcze lepiej przystosowane do potrzeb dzisiejszych użytkowników. Przedstawiamy zestawy i garnki do zadań specjalnych z nowej kolekcji.

Szeroki wybór zestawów pozwoli każdemu rozpocząć kompletowanie wysokiej jakości stalowych naczyń kuchennych original-profi collection 2.0. Dostępne są zarówno małe, trzyczęściowe zestawy, jak i takie składające się z sześciu elementów – do wyboru pokrywki stalowe z funkcją kondensacji pary lub szklane umożliwiające kontrolę procesu gotowania bez uwalniania ciepła.

Wśród nowości znajdziemy także naczynia o konkretnych zastosowaniach, które zadowolą niejednego smakosza. Garnek z wkładem Multistar umożliwi szybkie odcedzenie warzyw i makaronu zaraz po zakończeniu gotowania, a patelnie do serwowania ułatwią podanie świeżej potrawy na stół. Patelnie z dnem pokrytym fakturą Novogrill pozwolą, aby nadmiar tłuszczu spłynął ze smażonego mięsa, co w komplecie z wkładami do gotowania na parze umożliwi zdrowe, dietetyczne gotowanie.

Fissler - original-profi collection 2.0 - zestaw garnków 6-częściowy - 4 garnki ze szklanymi pokrywami, rondel skośny i wkład do gotowania na parze
nowość
chwilowo niedostępne

Fissler - original-profi collection 2.0 - zestaw garnków 6-częściowy

4 garnki ze szklanymi pokrywami, rondel skośny i wkład do gotowania na parze

3095,00 zł

pokaż szczegóły

bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc