menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice

Szukasz pomysłów na ciekawe prezenty na Boże Narodzenie? Chcesz podarować coś unikalnego bliskiej osobie, która uwielbia gotować z użyciem świeżych ziół? A może masz w rodzinie kogoś, kto wielokrotnie próbował hodować własne roślinki, ale po prostu nie ma do tego talentu? Jeśli tak, to sprawdź nowe zestawy prezentowe Véritable.

Véritable to autonomiczne doniczki do hodowli domowych ziół. Urządzenia same zapewniają roślinom odpowiednią ilość wody i światła, a wkłady nasienne Lingot zawierają odpowiednie podłoże i składniki odżywcze dla hodowanej rośliny. Dzięki temu nawet osoby o napiętych grafikach, zapominalskie czy pozbawione talentu do roślin mogą wyhodować własne zioła i warzywa liściowe, aby wzbogacić swoje kulinarne doświadczenia.

Aż do świąt Bożego Narodzenia do każdej małej doniczki Exky dołączymy dwa dodatkowe wkłady nasienne, a do każdej dużej doniczki – świąteczny zestaw prezentowy The Wonderful Xmas Box, zawierający cztery wkłady nasienne oraz pędzelek do zapylania. Razem komplety tworzą doskonałe zestawy startowe, które mogą stanowić wyjątkowy prezent pod choinkę.

powiązane kategorie

Véritable - zestaw prezentowy - Boże Narodzenie - 4 wkłady nasienne + pędzelek do zapylania
już niedostępne

Véritable - zestaw prezentowy - Boże Narodzenie

4 wkłady nasienne + pędzelek do zapylania

159,90 zł

bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc