menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice

Marzysz o mikserze stacjonarnym, który wyręczy Cię w kuchennych zadaniach, ale nie masz dla niego miejsca na kuchennym blacie? Rozwiązaniem jest Mixstar Morphy Richars. Urządzenie ubije śmietanę, wymiesza składniki na biszkopt, zagniecie ciasto na domowy chleb. Po skończonej pracy bez trudu schowasz mikser do kuchennej szafki.

Do miksera dołączone są dwie trzepaczki, dwa ubijaki i dwa haki do ciasta drożdżowego. Ponadto w zestawie znajdziemy skrobaki, które pomogą zbierać produkty osadzające się podczas mieszania na ściankach misy. Składniki ciasta będą idealnie połączone bez zatrzymywania miksera i ręcznego zgarniania ich na środek naczynia.

Za sprawą kompaktowej konstrukcji mikser jest łatwy w przechowywaniu. W odróżnieniu od innych mikserów stacjonarnych nie ma ramienia mieszającego. Dzięki temu urządzenie jest niższe i zmieści się w kuchennej szafce. Ponadto do miksera dołączony jest specjalny pojemnik z przegródkami, który ułatwi przechowywanie akcesoriów takich jak haki i trzepaczki. Pojemnik mieści się w misie miksera.

Morphy Richards - Mixstar - mikser - pojemność: 5,0 l
nowość

Morphy Richards - Mixstar - mikser

pojemność: 5,0 l

999,00 zł

szybka wysyłka

bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc