menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice

Niemal każdemu zdarzyło się kiedyś sięgnąć po zwykły widelec to przewrócenia kotletów czy placków na patelni z powłoką nieprzywierającą. Akurat wszystkie inne łopatki były w zmywarce, a metalowe narzędzie było najbliżej. Niestety takie działania mogą szybko uszkodzić powłokę patelni, sprawiając, że naczynie nie będzie nadawać się już do użytku. Chyba że mamy do czynienia z twardą jak kamień powłoką nieprzywierającą patelni Adamant Premium Fissler.

Powłoka pokrywająca patelnie Adamant Premium Fissler jest odporna na zarysowania dzięki zawartości węglika krzemu – nie straszne jej metalowe narzędzia kuchenne. Umożliwia smażenie na małej ilości tłuszczu, a za sprawą delikatnie chropowatej powierzchni bezpośrednio przekazuje ciepło na smażone składniki, nadając im przyjemną chrupkość.

Dno cookstar szybko się nagrzewa, długo utrzymuje temperaturę, a ponadto równomiernie rozprowadza ciepło, co umożliwia równomierne wysmażenie potrawy. Patelnie są przystosowane do używania na wszystkich rodzajach kuchenek, również indukcyjnych.

bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc