menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice

Nieskazitelnie gładka koszula zawsze robi dobre wrażenie. Innowacyjne żelazka i stacje parowe Morphy Richars pomogą osiągnąć idealny efekt niewielkim nakładem czasu i pracy.

Nowoczesne żelazka Morphy Richards pomogą uporać się z każdym zagnieceniem. Niektóre z nich wyposażone zostały w funkcję Intellitemp umożliwiającą bezpieczne prasowanie każdego rodzaju tkaniny. Oznacza to, że nie trzeba już ręcznie regulować temperatury i czekać, aż żelazko się schłodzi lub ponownie rozgrzeje.

Stacja parowa jest interesującą alternatywą dla żelazka. Idealnie wygładzi i odświeży ubranie bez obaw o zniszczenie nawet najdelikatniejszego materiału. Strumień pary dotrze wszędzie – w zakładki przy mankietach czy zakamarki w fantazyjnych sukienkach. Uderzenie pary do 400 g/min poradzi sobie z najbardziej upartymi zagnieceniami.

Ubranie nieco się pomięło, wisząc w szafie? Ręczna parownica pomoże szybko przywrócić mu pierwotną gładkość bez wyjmowania deski do prasowania. Sprawdzi się w domu i w podróży – niewielki rozmiar sprawia, że nie zajmie wiele miejsca w bagażu.

bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc