menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice

Jesień trwa w najlepsze, zima coraz bliżej, a temperatura nie przestaje spadać. Gdy dni stają się chłodniejsze, rodzi się ochota na spędzenie wieczoru przy kominku pełnym trzaskających polan. Jeśli jednak nie masz takiej możliwości, wypróbuj świece zapachowe WoodWick, których skwierczące knoty budują równie komfortową atmosferę.

Wśród zapachów prezentowanych na zakończenie roku znajdziemy potrójne świece Autumn Harvest pachnące jabłkami, waniliowymi ciasteczkami i dynią – lub, mówiąc prościej, jesiennym przepychem. Podczas Bożego Narodzenia doskonale sprawdzą się zapachy Winter Garland. Wosk o zapachu jagód i drzew iglastych w świątecznych kolorach oddziaływać będzie na zmysły i ukoi nerwy podczas grudniowych przygotowań.

Dla osób stęsknionych za przygodami na świeżym powietrzu mamy leśne zapachy Mountain Trail i Forest Retreat. W świecach tych zapachy drzew wymieszane są z aromatami kojarzącymi się z ogniskiem, co pozwoli poczuć się jak na górskim szlaku – nawet siedząc w wygodnym fotelu.

bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc