KuchniaJadalnia & BarSalonBiuroŁazienkaOsobisteOgródWyprzedażWielkanocPrezenty
 

Véritable - autonomiczne ogródki domowe

Czy marzą Ci się smaki pochodzące z twoich własnych upraw, ale nie masz czasu, zacięcia czy warunków do prowadzenia hodowli? Rozwiązanie ma dla Ciebie francuska marka Véritable – autonomiczne doniczki samodzielnie dostarczają wodę i oświetlenie ziołom i warzywom, a specjalne wkłady zapewniają im podłoże i wartości odżywcze. Tobie pozostaje tylko cieszyć się plonami!

W każdej doniczce znajduje się miejsce na cztery wkłady nasienne, co umożliwia hodowlę czterech różnych roślinek jednocześnie. Po umieszczeniu wkładów w donicy wystarczy napełnić zbiornik wodą i podłączyć urządzenie do prądu, aby samo zapewniło roślinom idealne warunki do rozwoju. Użytkownikowi pozostaje jedynie napełniać zbiornik raz na 2-3 tygodnie, hodowla będzie więc bezpieczna nawet podczas Twojego wyjazdu.

Lampy LED o specjalnie dostosowanej długości fali mają regulowaną wysokość, która może zostać dopasowana do prędkości wzrostu. W wersji Smart system oświetlenia dostosowuje się do otoczenia, aby światło zawsze było optymalne dla hodowli. Natomiast donice Connect wyposażone są w łączność Bluetooth, która umożliwi Ci kontrolę przez aplikację na smartfona – sprawdź rozwój swoich ziół, kontroluj tryb oświetlenia i otrzymuj powiadomienia o konieczności napełnienia zbiornika.

W ofercie dostępny jest także szeroki wybór wkładów Lingot – gotowych do użycia uzupełnień do hodowli ziół, warzyw liściastych, kwiatów jadalnych, a nawet małych warzyw i owoców. Skorzystaj z nożyczek do ziół aby zebrać swoje plony i zaproś przyjaciół na obiad, zadziwiając ich smakami pochodzącymi z Twojej prywatnej hodowli.

Véritable - mini-nożyczki - długość: 10,5 cm

Véritable - mini-nożyczki

długość: 10,5 cm

34,90 zł
Véritable - Kwiaty Jadalne - wkład nasienny - bratki - do doniczek autonomicznych

Véritable - Kwiaty Jadalne - wkład nasienny - bratki

do doniczek autonomicznych

35,90 zł
Véritable - Smaki Azji - wkład nasienny - hyzop - do doniczek autonomicznych

Véritable - Smaki Azji - wkład nasienny - hyzop

do doniczek autonomicznych

35,90 zł
Véritable - Smaki Azji - wkład nasienny - Tat-soi - do doniczek autonomicznych

Véritable - Smaki Azji - wkład nasienny - Tat-soi

do doniczek autonomicznych

35,90 zł
Véritable - Classic - autonomiczna doniczka - wymiary: 33 x 18,5 x 38/45 cm

Véritable - Classic - autonomiczna doniczka

wymiary: 33 × 18,5 × 38/45 cm

639,00 zł
 
 


Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc