menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice

Kolekcja Original Cane to ikona marki Mason Cash. Jasnobrązowy kolor naczyń nawiązuje do barwy gliny, z której firma wyrabiała naczynia kuchenne ponad dwieście lat temu. Misy kuchenne, naczynia żaroodporne i akcesoria do pieczenia wprowadzą klasyczny akcent do każdej kuchni, umilając przygotowywanie słodkich wypieków oraz dań na słono.

Projekt mis do mieszania pozostał praktycznie niezmieniony od 1901 roku, stawiając czoła próbom czasu i stając się ikoną designu kuchennego. Misy posłużą do miksowania i wyrabiania ciasta oraz mieszania wszelkich innych składników. Są tak wyważone, aby stać stabilnie na blacie, a przy tym nie były zbyt ciężkie podczas trzymania ich w ręku. Ponadczasowy relief stanowi nie tylko ozdobę – ułatwia także chwyt, aby misy nie wyśliznęły nawet z mokrych dłoni.

Akcesoria w waniliowo-beżowym kolorze i naczynia o delikatnym, wypukłym dekorze spodobają się miłośnikom stonowanych, niezobowiązujących projektów. Łatwo odnajdą się w większości kuchni i jadalni, zwłaszcza tych o klasycznych wystrojach.

bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc