KuchniaJadalnia & BarSalonBiuroŁazienkaOsobisteOgródWyprzedażWielkanocPrezenty
 

Kela - miedziane garnki i patelnie Stratum

Miedziana powłoka patelni i garnków Stratum marki Kela to nie tylko stylowy dodatek nadający naczyniom oryginalnego koloru. Miedź dobrze przyjmuje i odprowadza ciepło do środka, dzięki czemu ustawienie niskiej lub średniej temperatury na kuchence w zupełności wystarczy do szybkiego nagrzania naczyń. W ten sposób oszczędzamy nie tylko czas, ale także gaz lub energię.

Oprócz miedzi naczynia składają się również z ukrytej warstwy aluminium, równomiernie rozprowadzającej ciepło aż do krawędzi, a także z całkowicie neutralnej dla żywności wewnętrznej warstwy stali nierdzewnej 18/10. To zaawansowane połączenie metali czyni serię Stratum znakomitym wyborem dla profesjonalistów oraz dla tych, którzy pragną wejść na wyższy poziom kuchennej wirtuozerii.

Rondle i garnki odporne są na temperatury do 300°C, mogą więc śmiało być używane w piekarniku. Spowalniająca stygnięcie miedź sprawia, że gotowe mięsa i zapiekanki mogą być także podawane w samych naczyniach – na stole długo pozostaną ciepłe. Patelnie również są niezwykle odporne na wysokie temperatury, nie musimy więc obawiać się na przykład flambirowania, czyli podpalania przygotowywanych potraw.Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc