menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice

Mastrad to francuski producent, który już od ponad dzwudziestu lat stara się uczynić kuchnie swoich klientów jednocześnie funkcjonalnymi i urokliwymi. Prezentujemy nowe akcesoria, które pomogą utrzymać czystość w kuchni, a także silikonowe przybory i zestawy do przygotowywania mięs w sosie, naleśników lub… makaroników.

W ferworze gotowania często jesteśmy narażeni na pobrudzenie. Pryskający tłuszcz, chlapiący sos, rozlewająca się woda – przed wszystkim ochronimy swoje ubranie zakładając najpierw fartuch pokryty warstwą teflonu. Natomiast piekarnik czy kuchenkę mikrofalową uchronimy przed rozlewającym się sosem dzięki precyzyjnej pipecie oraz silikonowej formie z usztywnionymi uchwytami, którą zabezpieczymy pokrywką. Jeśli do obiadu chcemy podać także ziemniaki w mundurkach, wyczyścimy je specjalną szczoteczką.

Gdy już przygotujemy danie główne możemy przystąpić do deseru. Zapraszamy do samodzielnego upieczenia zyskujących coraz wiekszą popularność lekkich, francuskich ciasteczek – rozpływająych się w ustach makaroników. Maty o dwóch rozmiarach zagłębień posłużą nam do upieczenia idealnie okrągłych ciastek, a ze specjalnym zestawem będziemy mogli starannie je przygotować i ozdobić. Fani bardziej tradycyjnych słodkości mogą zaopatrzyć się w zestaw do naleśników, aby szybko i wygodnie je usmażyć i przyrządzić ze śmietaną i owocami.

Na koniec możemy pozmywać z użyciem szczotki, z której długą rączką wyczyścimy także trudno dostępne miejsca i uchronimy dłonie przed kontaktem z detergentem. Główka szczoteczki jest wymienna, więc możemy przeznaczyć oddzielne głownie do dokładnego czyszczenia różnych powierzchni – na przykład zlewu i blatów.

Mastrad - zestaw do makaroników - mata + rękaw cukierniczy
już niedostępne

Mastrad - zestaw do makaroników

mata + rękaw cukierniczy

119,00 zł

Mastrad - zestaw do naleśników - patelnia, szpatułka i pędzelek
już niedostępne

Mastrad - zestaw do naleśników

patelnia, szpatułka i pędzelek

234,00 zł

Mastrad - fartuch - wymiary: 78 x 73 cm

Mastrad - fartuch

wymiary: 78 × 73 cm

44,90 zł

Mastrad - wkład do zlewu - wymiary: 40 x 32 cm

Mastrad - wkład do zlewu

wymiary: 40 × 32 cm

68,90 zł

bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc