KuchniaJadalnia & BarSalonBiuroŁazienkaOsobisteOgródWyprzedażPrezenty
 

Küchenprofi

Küchenprofi to niemiecka marka z 90-letnią tradycją w produkcji akcesoriów kuchennych. Wykonywane z wysokiej jakości materiałów – w większości ze stali nierdzewnej i porcelany – cieszą się popularnością na całym świecie. Szeroki asortyment produktów Küchenprofi obejmuje podstawowe, niezbędne w kuchni narzędzia i pojemniki do przechowywania żywności, przez gadżety ułatwiające codzienne przygotowywanie potraw, aż po wyspecjalizowane profesjonalne produkty dla smakoszy i szefów kuchni – wszystkie starannie zaprojektowane, zarówno pod względem wyglądu, jak i funkcjonalności.

Nowości Küchenprofi

Nowości od Cilio, Küchenprofi i CaffeNu

Nowości od Cilio, Küchenprofi i CaffeNu

Przejmij kontrolę w swojej kuchni dzięki nowym akcesoriom marek Cilio i Küchenprofi. Prezentujemy także Caffenu – kapsułki do czyszczenia ekspresów Nespresso.


Kuchenprofi - akcesoria kuchenne

Kuchenprofi - akcesoria kuchenne

Z czym kojarzą Ci się sformułowania „made in Germany” i „niemiecka jakość”? Produkty wyprodukowane w Niemczech na ogół mają opinie dobrych jakościowo, porządnie wykonanych i mających gwarancję trwałości.


Kuchenprofi - różnorodne akcesoria kuchenne

Kuchenprofi - różnorodne akcesoria kuchenne

Küchenprofi to niemiecka marka z 90-letnią tradycją, której produkty są tworzone z wysokiej jakości materiałów.Bestsellery Küchenprofi


Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc