KuchniaJadalnia & BarSalonBiuroŁazienkaOsobisteOgródWyprzedażPrezenty
 

Osobiste

Nowości

Eva Solo - nowe kolory współczesnych klasyków

Eva Solo - nowe kolory współczesnych klasyków

Producent Eva Solo już od prawie siedemdziesięciu lat tworzy akcesoria według zasady „Tak, ale…” – oznacza ona, że każdy ich produkt spełnia pewną funkcję, ale oprócz tego odznacza się dodatkową, unikalną cechą. Z okazji zbliżającej się jesieni prezentujemy najpopularniejsze akcesoria w dwóch nowych kolorach: leśnej zieleni, czyli barwie, za którą wkrótce zatęsknimy, oraz ciemnego burgundu, głębokiego jak dobre, francuskie wino.


Stanley - sto lat doświadczenia w produkcji termosów

Stanley - sto lat doświadczenia w produkcji termosów

Już od wielu lat producent Stanley pomaga podróżnikom cieszyć się gorącymi napojami i posiłkami w ekstremalnych warunkach. W tym roku wykorzystał pełnię nabytych w tym czasie umiejętności, aby stworzyć serię Master – termosy najwyższej jakości, które zostały nagrodzone wyróżnieniem Red Dot Award. Poznaj nowe, kreatywne sposoby zastosowania izolacji próżniowej.


Vin Bouquet - nowe akcesoria i zestawy do alkoholi

Vin Bouquet - nowe akcesoria i zestawy do alkoholi

Czy wiesz, że Hiszpania może pochwalić się największą na świecie łączną powierzchnią winnic? Wino jest w tym kraju tak popularne, że Hiszpanie zbudowali wokół niego całą kulturę – tak narodził się na przykład słynny tapas, czyli przekąski podawane do alkoholu. Możemy więc bezpiecznie założyć, że nowa gama produktów hiszpańskiego producenta akcesoriów do wina i innych trunków Vin Bouquet spełni oczekiwania najbardziej wymagających zwolenników napojów procentowych.Bestsellery


Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc