menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice
Zwilling - Kanren - nóż do warzyw i owoców - długość ostrza: 10 cm

Zwilling - Kanren - nóż do warzyw i owoców

długość ostrza: 10 cm

799,20 zł

Zwilling - Kanren - nóż do wędlin - długość ostrza: 23 cm

Zwilling - Kanren - nóż do wędlin

długość ostrza: 23 cm

1091,22 zł

Zwilling - Kanren - nóż do pieczywa - długość ostrza: 23 cm

Zwilling - Kanren - nóż do pieczywa

długość ostrza: 23 cm

1091,22 zł

Kolekcja noży Kanren nazwana została japońskim słowem oznaczającym „połączenie”. Nazwa ta symbolizuje scalenie japońskiego kunsztu z niemieckim postępem technicznym charakterystycznym dla marki Zwilling. Rdzenie noży wykonane są z węglika spiekanego FC61 i pokrywa je 48 warstw stali nierdzewnej tworzących charakterystyczny wzór przywodzący na myśl stal damasceńską. Warstwy te chronią ostrza przed rdzewieniem i kruszeniem, a klingi charakteryzują się ostrością na poziomie 60-62 HRC. Noże o gładkich ostrzach ostrzone są za pomocą techniki Honbazuke, czyli trzech etapów ręcznego ostrzenia, które nadają klindze odpowiedni kąt, dokładnie ostrzą i wyrównują krawędź tnącą, a na koniec szlifują ostrze do gładkości i połysku.

Ostrza o pięknym wzorze uzupełnione są ergonomicznymi rękojeściami wykonanymi z laminatu Micarta w czarnym kolorze. Dzięki temu noże prezentują się elegancko i profesjonalnie, a także doskonale leżą w dłoni. Odpowiednie wyważenie i zaokrąglone krawędzie optymalizują komfort sprawiając, że krojenie nożami Kanren nie męczy nadgarstka nawet po dłuższym używaniu.

Noże objęte są gwarancją wieczystej ostrości Zwilling. Oznacza to, że przez cały okres trwania gwarancji mogą być raz w roku wysyłane na bezpłatne profesjonalne ostrzenie.


bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc