KuchniaJadalnia & BarSalonBiuroŁazienkaOsobisteOgródWyprzedażWielkanocPrezenty
 

XD Design - Bobby - plecak antykradzieżowy

379,00 zł
tylko 2 sztuki dostępne

wysyłka
w najbliższą środę
dostawa gratis
nr katalogowy
XD Design P705.544

Plecak antykradzieżowy z przegrodą na laptopa o przekątnej ekranu do 15,6”.

Suwak plecaka jest przykryty materiałem, co utrudnia dostęp kieszonkowcom, pozwalając na spokojną podróż nawet w zatłoczonym autobusie. Dzięki ukrytym kieszeniom zewnętrznym przedmioty, które powinny być pod ręką, takie jak bilet czy telefon, również mogą być przechowywane w bezpieczny sposób. Wykonanie z odpornego na przecięcie materiału dodatkowo zapobiegnie otworzeniu plecaka nożem przez złodzieja.

Wewnątrz plecaka znajduje się kilka przegród i kieszeni, które umożliwią bezpieczne umieszczenie laptopa i tabletu oraz uporządkowanie pakowanych przedmiotów. W połączeniu z całkowicie odchylaną klapą sprawia to, że dostęp do zawartości jest bardzo wygodny, co eliminuje długie przetrząsanie plecaka w poszukiwaniu każdej rzeczy. Zintegrowany port USB pozwala na podłączenie powerbanka, dzięki czemu telefon może być ładowany w drodze, nawet podczas używania go.

Plecak sprawdzi się w wielu warunkach – wytrzymały materiał jest wodoodporny, deszcz nie zaszkodzi więc przenoszonej w środku elektronice. Miękki materiał od strony pleców i odpowiednie rozłożenie ciężaru sprawia, że plecak nie będzie nadmiernym obciążeniem dla kręgosłupa i sprawdzi się również na rowerze, a odblaskowy pasek zapewni bezpieczeństwo w nocy. Z tyłu znajduje się także pasek do zaczepienia plecaka o wysuwany uchwyt walizki, co zapewnia komfort nawet w dłuższej podróży.

wymiary34 × 16,5 × 44 cm
pojemność13 l
przekątna laptopado 15,6”
przekątna tabletudo 10”
materiałpoliester
polichlorek winylu
XD Design - Bobby - plecak antykradzieżowy - wymiary: 34 x 16,5 x 44 cm
film o produkcieXD Design - Bobby - plecak antykradzieżowy - wymiary: 34 x 16,5 x 44 cm

recenzje

napisz własną recenzję

zobacz również

inne kategorie, w których znajdziesz ten produkt:Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc