KuchniaJadalnia & BarSalonBiuroŁazienkaOsobisteOgródWyprzedażBoże NarodzeniePrezenty
 

XD Design - przemyślane rozwiązania

Holenderskie studio projektowe XD Design już od ponad trzydziestu lat zatrudnia projektantów z całego świata tworząc produkty idące z duchem czasu. Zespół młodych i kreatywnych designerów pragnie wprowadzać usprawnienia do codziennego życia, zarówno w sensie funkcjonalnym, jak i emocjonalnym, kierując się hasłem „Więcej Żyj, Mniej Się Przejmuj”.

Marka XD Design znana jest przede wszystkim z wielokrotnie nagradzanych plecaków antykradzieżowych Bobby. Znane w wielu krajach plecaki pomagają w zrelaksowaniu się w podróży bez potrzeby przejmowania się kieszonkowcami, a przy tym projektowane są z dużym naciskiem na ergonomię i doświadczenie użytkownika, zapewniając wygodę i łatwy dostęp do przenoszonych rzeczy.

Funkcjonalne i użyteczne, a przy tym wyjątkowo się prezentujące akcesoria XD Design produkowane są z dużym naciskiem na ekologię. Wykorzystywane materiały i opakowania projektowane są tak, aby pozostawiać jak najmniejszy ślad węglowy, dzięki czemu firma może pochwalić się nie tylko poprawą codziennego życia swoich klientów, ale także dbaniem o środowisko.

Nowości XD Design

XD Design - elektroniczne gadżety

XD Design - elektroniczne gadżety

Celem studia projektowego XD Design jest usprawnianie codziennego życia i pomaganie w stawianiu czoła codziennym wyzwaniom. Jednym z najczęstszych współczesnych problemów jest rozładowany telefon – dlatego holenderska firma oferuje całą gamę gadżetów, które naładują smartfona w domu i w drodze.


XD Design - akcesoria kuchenne i zestawy prezentowe

XD Design - akcesoria kuchenne i zestawy prezentowe

Jeśli szukają Państwo pomysłu na prezent, zapraszamy do przejrzenia unikalnych akcesoriów marki XD Design. Prezentujące się stylowo i elegancko, a przy tym funkcjonalne przybory do kuchni, zestawy barowe i dekoracje ucieszą każdego miłośnika wyjątkowych i przemyślanych designów.


XD Design - funkcjonalne torby i plecaki

XD Design - funkcjonalne torby i plecaki

Holenderska marka XD Design znana jest przede wszystkim z antykradzieżowych plecaków Bobby, które zapewniają spokój podczas podróży w miejskich obszarach pełnych kieszonkowców. Modne i funkcjonalne plecaki oraz torby pomogą w spakowaniu się na każdą okazję – znajdzie się w nich miejsce zarówno na buty do treningu, jak i na laptopa.Bestsellery XD Design


Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc