menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice
Villeroy & Boch - Tea Passion - cukiernica i mlecznik - pojemność: 0,13 l + 0,11 lVilleroy & Boch - Tea Passion - cukiernica i mlecznikVilleroy & Boch - Tea Passion - cukiernica i mlecznikVilleroy & Boch - Tea Passion - cukiernica i mlecznik
Villeroy & Boch - Tea Passion - cukiernica i mlecznik - pojemność: 0,13 l + 0,11 l

Porcelanowy zestaw do podawania cukru i mleczka. Cukiernica może być ustawiona na mleczniku, co zrobi wrażenie na gościach oraz ułatwi przechowywanie.

czytaj dalej

129,00 zł
produkt jest już niedostępny

Porcelanowy zestaw do podawania cukru i mleczka. Cukiernica może być ustawiona na mleczniku, co zrobi wrażenie na gościach oraz ułatwi przechowywanie.

Choć Chińczycy cieszą się herbatą już od tysięcy lat, to dopiero w IX wieku rozpoczęła ona swoją podróż, która pozwoliła reszcie świata odkryć jej wyjątkowy smak. Po podbiciu serc Japończyków, do dziś parzących ją podczas specjalnej ceremonii, przywieziona została do Europy, gdzie jej popularność powoli rosła. Obecnie jest ona drugim, po wodzie, najczęściej pitym napojem na świecie.

Kolekcja Tea Passion marki Villeroy & Boch powstała dla tych, którzy kochają cieszyć się tym dziejowym naparem w harmonijnej oprawie. Niezwykle proste formy stawiają herbatę w centrum uwagi, a śnieżna biel porcelany podkreśla kolor liści i napoju. Niezależnie od tego, czy herbata parzona jest w czarce dla jednej osoby, czy serwowana w dzbanku do podwieczorku, zmysły pozostaną otwarte na delektowanie się pełnią przyjemności z picia.

Zestaw jest przystosowany do mycia w zmywarce.

numer katalogowyVilleroy & Boch 10-4214-4214
wymiary
pojemność cukiernicy0,13 l
pojemność mlecznika0,11 l
materiałporcelana

inspiracje i ciekawostki z naszego bloga

bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc