menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice
Victorinox - s.beat - scyzoryk - odtwarzacz MP3 z radiem i dyktafonem - wersja "lotnicza" bez ostrych narzędzi; pojemność pamięci: 1 GBVictorinox - s.beat - scyzoryk - odtwarzacz MP3 z radiem i dyktafonemVictorinox - s.beat - scyzoryk - odtwarzacz MP3 z radiem i dyktafonemVictorinox - s.beat - scyzoryk - odtwarzacz MP3 z radiem i dyktafonem
Victorinox - s.beat - scyzoryk - odtwarzacz MP3 z radiem i dyktafonem - wersja "lotnicza" bez ostrych narzędzi; pojemność pamięci: 1 GB

Kolejny owoc współpracy szwajcarskich firm Victorinox i Swissbit to scyzoryk, w który wbudowano odtwarzacz MP3. Scyzoryk s.beat to "wszystko w jednym", a nawet więcej niż można by się spodziewać po tak małym urządzeniu.

czytaj dalej

849,00 zł
produkt jest już niedostępny

Kolejny owoc współpracy szwajcarskich firm Victorinox i Swissbit to scyzoryk, w który wbudowano odtwarzacz MP3. Scyzoryk s.beat to "wszystko w jednym", a nawet więcej niż można by się spodziewać po tak małym urządzeniu.

W całkowicie metalowej obudowie została umieszczona wysokiej klasy elektronika z odtwarzaczem muzyki zapisanej w plikach MP3, WMA, WAV oraz OGG we wbudowanej pamięci Flash.
Dodatkowo s.beat zawiera radio FM, dyktafon, a wbudowaną pamięć Flash o pojemości 1 GB można wykorzystać jako przenośny dysk twardy podłączany do komputera przez port USB.

Odtwarzaczem steruje się poprzez 5-cio pozycyjny joystick umieszczony z boku obudowy - aktualny stan odtwarzania oraz menu wyświetlane jest na wyświetlaczu LCD. Przyciski do sterowania umieszczono również na pilocie przypinanym do ubrania.

W komplecie ze scyzorykiem znajdziesz komplet akcesoriów - pilot umieszczony na kablu, do którego można podłączyć dwa zestawy słuchawek, wysokiej klasy słuchawki, gumową osłonkę z paskiem do przymocowania na ramieniu, klips do przymocowania scyzoryka do paska oraz przedłużacz USB.

Bateria w odtwarzaczu wystarcza na maksymalnie 8 godzin słuchania muzyki, a ładowana jest każdorazowo po podłączeniu scyzoryka do portu USB w komputerze.

numer katalogowyVictorinox 4.6570.16P1
odtwarzacz 
chipSTMP 3550
obsługiwane formatyMP3 (8 - 320 Kbps)
WMA (8 - 320 Kbps)
WAV
OGG Vorbis
pamięć1 GB
zapis dźwiękuWAV (8 - 48 Kbps)}
radioFM Stereo 87,5 - 108 MHz
pamięć 15 stacji radiowych
wyświetlaczLCD o wysokim kontraście z podświetleniem
baterialitowo-polimerowa 3,7 V
zużycie prądu25 mA (podczas działania)
20 mA (tryb Standby)
0,2 mA (wyłączony)
podłączenie do komputeraport USB 2.0
obsługiwane systemy operacyjneWindows 2000/XP oraz 98SE/Millenium
Mac OS X 10.2 lub nowszy
wymiary74 x 18,5 x 17 mm
masa45 g (cały scyzoryk)
32 g (sam odtwarzacz)

inspiracje i ciekawostki z naszego bloga

bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc