KuchniaJadalnia & BarSalonBiuroŁazienkaOsobisteOgródWyprzedażBoże NarodzeniePrezenty
 

Umbra - z pasji do designu

Marka Umbra powstała z potrzeby podzielenia się dobrym designem. Została założona w 1979 roku w Toronto przez przyjaciół z dzieciństwa Lesa Mandelbauma i Paula Rowana. Pierwszy produkt – roleta okienna. Dziś, po 30 latach działalności, szeroka oferta firmy obejmuje zarówno meble, jak i drobne gadżety, akcesoria do kuchni, salonu, garderoby czy łazienki.

Międzynarodowe grono młodych projektantów każdego dnia pracuje nad tym, by czynić przedmioty użytku codziennego piękniejszymi i praktyczniejszymi. Produkty sygnowane logiem Umbra mają spełniać cztery kryteria: nowoczesności, oryginalności, funkcjonalności oraz użyteczności w życiu codziennym. Nic więc dziwnego, że cieszą się popularnością na całym świecie – firma dystrybuuje swoje produkty do 120 krajów, od Kanady aż po Chiny.

Nowości Umbra

Umbra - funkcjonalnie i z pomysłem

Umbra - funkcjonalnie i z pomysłem

Nowoczesne wnętrze wymaga nowoczesnych rozwiązań. Praktyczne akcesoria marki Umbra uczynią domową przestrzeń bardziej funkcjonalną, a ich oryginalny, nierzadko zaskakujący design sprawi, że nieprędko znudzą się swoim użytkownikom.


Umbra - pomysłowe wieszaki na ubrania

Umbra - pomysłowe wieszaki na ubrania

Wieszak ścienny – użyteczny, ale niepozorny element wyposażenia przedpokoju, raczej nie zwracający na siebie uwagi. Chyba, że to wieszak Umbra. Kreatywni projektanci tej kanadyjskiej marki dokładają wszelkich starań, by tworzone przez nich akcesoria były nie tylko funkcjonalne, ale także zachwycały niebanalnym designem.


Umbra - szkatułki i stojaki na biżuterię

Umbra - szkatułki i stojaki na biżuterię

Jak przechowywać biżuterię? Wyeksponować na stojaku, by cieszyła oczy, nawet wtedy, gdy nie jest akurat używana? A może schować jak drogocenny skarb, by jej unikalne piękno zachować tylko na specjalne okazje? Bez względu na to, którą opcję wybierzesz, wśród bogatej oferty szkatułek i organizerów marki Umbra znajdziesz coś dla siebie.Bestsellery Umbra


Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc